Starbucks

Kawiarnie i herbaciarnie

Gdańsk, al. Grunwaldzka 82

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM !!! wątek zamknięty bywam dość często w Starbucks w Manhattanie, świetna życzliwa obsługa, zawsze...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 września 2013

spoko wątek zamknięty Bylam pierwszy raz w starbucksie, bo moj chlopak mowil, ze super maja kawy....
~dagmara
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

~piernik;p
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

Gdzie się podział aromat kawy? wątek zamknięty Zagranicą do Starbucksa można trafić po zapachu, nawet z zamkniętymi oczami....
~Łączę się w bulu i nadzieji
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lipca 2011

tutejszy starbucks psuje opinie firmie wątek zamknięty kawa jest naprawde niesmaczna.nie jestem zbyt wymagajaca co do kawy,zadowole...
~zniesmaczona
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2011

la23 - opinia wątek zamknięty Kawa czesto robiona na odwal, pracownika nigdy sie nie spieszy i jak widac...
~la23
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

daje radę wątek zamknięty Kawa całkiem dobra, choć dość słaba, nawet espresso. Zwykle wybieram latte,...
~mych
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

Trochę zrozumienia! wątek zamknięty Mili Państwo! Nie mogę czytać bzdur ,jakie wypisujecie! Czy naprawdę nie...
~xyz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 maja 2012

Rozczarowanie wątek zamknięty Pan przygotowujący zamówienia zamiast wołać klientów, mruczał coś pod nosem,...
~enemi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

kawa w normie ale obsługa ...? wątek zamknięty Kawa jak to kawa w "sieciówce", normalna. Ale zawiodłam sie na obsłudze - nie...
~isa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Doceńmy pracę ludzi! wątek zamknięty Muszę skomentować poniższy post, gdyż całkowicie się z nim nie zgadzam....
~Graf
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

obszczerbione kubki ! NIGDY WIĘCEJ Starbucks w Manhattanie ! wątek zamknięty byłam 3ci raz i ostatni. za 1szym razem zapomniano podać drugi zamówiony...
~nigdy więcej !
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 stycznia 2012

to ma być kawa?? haha wątek zamknięty nie mam nic do obsługi - to nie ich wina , że kawa smakuje jakby po...
~Nestor
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 października 2011

Reklama i nic wiecej. wątek zamknięty Bylem w Starbucksie po raz pierwszy. Wybralem sie poniewaz wszyscy tam chodza...
~James
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 września 2011

klientka - opinia wątek zamknięty wydawać by się mogło, że kawa ze Starbucks'a to świetny smak i aromat......
~klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lipca 2011

daleko za innymi. wątek zamknięty Moim zdaniem nasz Starbucks jest do bani. Mi kawa zupełnie nie smakowała,...
~klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 czerwca 2011

angelina - opinia wątek zamknięty od której godziny otwarty jest ten lokal? nie za wielki wybór możliwości...
~angelina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 maja 2011

starbucks-TAK, starbucks w polsce-NIE wątek zamknięty Czesto odwiedzam S ale pierwszy raz bylam w tym lokalu w Polsce, Gdansku....
~BB
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 maja 2011

Paula - opinia wątek zamknięty Bardzo lubię Starbucks, uważam,że wystroje zagranicą są o wiele lepsze
~Paula
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

1 wizyta wątek zamknięty polecam młodym ludziom jestem w wieku 50+ i trochę za skromne wyposażenie jak...
~Ela
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry