Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Miło miło :) wątek zamknięty Wpadliśmy pod wieczór na kolacje, pani bardzo szybko i miło obsłużyla :)...
~madzia i jarek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 marca 2010

Duzy pozytyw wątek zamknięty Mila atmosfera, wspanialy wlasciciel, ceny przystepne, jedzienie super....
~Gina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 lutego 2010

bardzo miło wątek zamknięty Byliśmy po raz pierwszy ale nawet sie podobalo.Obsluga miła, kuchnia...
~Artur
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 września 2009

Richie - opinia wątek zamknięty Polecam kuchnie i...kelnerki.
~Richie
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 września 2009

100% polecamy wątek zamknięty w Starduście zaczeliśmy jeść maj/czerwiec br. Jedzenie jest na prawde...
~Karolina i Bartek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 września 2009

przeciętnie. wątek zamknięty Wystrój przeciętny ale to tam nic. Wchodząc do "restauracji" liczyłam na...
~Wszędobylska
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 stycznia 2009

Rewelacja !! wątek zamknięty Bardzo dobre jedzonko. Pani kelnerka sympatyczna i bardzo miła! aż miło sie...
~smakosz !!
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 września 2009

Super jedzonko! wątek zamknięty Jeśli chcecie zjeść coś mega dobrego, przyprawionego ze smakiem,...
~Krzysiek S.
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 stycznia 2008

Duży pozytyw wątek zamknięty Danie zamawiałam prosto do domu. Nie dość, że zamówienie zrealizowano w...
~Dorota
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2009

Tylko jak nie jesteś głodny!!!! wątek zamknięty Dzisiaj zamówienie złożyłam sama, bo kelnerka nie podchodziła. Na realizację...
gaja1954
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 lipca 2009

Polecam. wątek zamknięty Korzystam ze Stardusta bardzo często. Jedzenie jak na ten pulap cenowy jest...
~Aleksander Mach
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 listopada 2008

viking - opinia wątek zamknięty bardzo dobra kuchnia.polecam
~viking
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 lipca 2008

wojtek - opinia wątek zamknięty też wpadam regularnie od początku i jest fajnie. właściciel, kelnerki i...
~wojtek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2008

mega fajnie wątek zamknięty Bardzo fajny spędza się czas u tej knajpce. Bardzo wygodne fotele, jedzenie...
~Szczerutka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2007

Pozytywnie wątek zamknięty przychodzę tam od początku istnienia i naprawde wielkie gratulacje dla...
~merai
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 23 czerwca 2007

... wątek zamknięty od kiedy pojawiła się ta kanjpa w Orłowie to od tego czasu bywam tam bardzo...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

polecam wątek zamknięty moje ulubione miejsce, na dobe jedzenie, pyszna kawke - odwiedzam je...
~ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

amatorszczyzna wątek zamknięty Wygląda jak posklejane z części znalezionych w demobilu po innych...
~orłowianin
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 3 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

18

wątków

do góry