Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
(...) Zarezerwowałam sale na imprezę okolicznosciowa, mam potwierdzenie przez...
~Była klientka
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 5 maja 2019

Anu - opinia zawsze kiedy mam okazję cokolwiek w Manezu zjeść- jest pysznie, na bogato, aż...
~Anu
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 27 grudnia 2019

Magda - opinia zarezerwowałam sale na organizacje duzej imprezy. kontakt z Panią...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 19 grudnia 2019

Urocze miejsce na klimatyczne koncerty!! 6/6 Zdecydowanie polecam. Kilkakrotnie brałam udział w wydarzeniach...
~martyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2019

Nigdy więcej... wątek zamknięty Nagłośnienie i oświetlenie bardzo kiepskie. Do tego w chłodne miesiące zimno...
~p
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 września 2018

Kawa. wątek zamknięty Dno jeszcze raz dno i półtora metra mułu poszłam z koleżankami na kawę...
~Iza
1

dodano: 27 czerwca 2018

Obsługa baru - tragiczna! wątek zamknięty Podczas sobotniej imprezy (pełen klub, kilkaset osób) podeszłam do baru...
~Jola
1

dodano: 24 czerwca 2018

Szarpie drutu wątek zamknięty Na pogrzebie lepiej graja
~Mi
-

dodano: 22 maja 2018

niestety poprzednie negatywne opinie jak najbardziej prawdziwe wątek zamknięty Byłem klika razy na koncercie, za każdym razem ten sam problem z niemrawą...
~stilman
1

dodano: 23 maja 2016

Jestem wściekła! wątek zamknięty Koncert sprzedawany o godzinie -w jednym miejscu- o 18.00 - w drugim o 19.00...
~Słuchaczka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2017

Brak deski piw! wątek zamknięty Jak to mozliwe, ze w browarze restauracyjnym nie ma deski piw? Piwo stout...
~prezes
-

dodano: 25 marca 2017

słabo wątek zamknięty byłam z grupą znajomych w piątkowy wieczór. dwóch kelnerów na cąłą salę........
~ola
-

dodano: 18 lutego 2017

Nadgorliwosc ? wątek zamknięty Podczas imprezy sylwestrowej obsluga dwukrotnie sprzatnela nam kieliszki z...
~Keram
-

dodano: 3 stycznia 2017

Organizacja straszna wątek zamknięty Stary Maneż? Boleeeee, miejsce ładne,ale ludzie pracujący w organizacji do...
~Ziutek
-

dodano: 4 grudnia 2016

Koktajl owocowy wątek zamknięty Koktajl owocowy powinien nazywać się wodą zamrożoną w kostkach z sosem...
~liczi
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2016

gdyby nie obsługa wątek zamknięty ciągle nie mogę się nadziwić jak można tak potwornie marnować potencjał...
~Rafał W
1

dodano: 11 lipca 2016

Zdecydowanie nie polecam ze względu na fatalną obsługę wątek zamknięty Obsługa ignoruje klientów - czekam przy barze, patrząc znacząco na pana...
~Sąsiadka
-

dodano: 12 czerwca 2016

Dramat dla mieszkańców mieszkających obok wątek zamknięty Głośne koncerty po godzinie 22 kilka krotnie wzywana policja do zaklocania...
~Mieszkanka
2

dodano: 15 stycznia 2016

Never more - marnotrastwo czasu wątek zamknięty poszłam z grupą znajomymych na spotkanie przy piwku, coś do zjedzenia....
~klientka
-

dodano: 15 maja 2016

Do poprawki! wątek zamknięty Witam, byłam w lokalu dwukrotnie, ze znajomymi w piątkowy wieczór i w porze...
~Agnieszka
-

dodano: 5 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry