Widok

Statek tonie

Statek tonie. Szczury pierwsze się ewakuują.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/jaroslaw-gowin-podal-sie-do-dymisji-szef-porozumienia-odchodzi-z-rzadu-pis/ypy5bjr
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

jestem mocno podekscytowany, że niedługo mogą "tym krajem" rządzić Borys Budka + Kidawa-Błońska.
Może i Kopacz dojdzie do składu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

"...niedługo mogą "tym krajem" rządzić Borys Budka + Kidawa-Błońska.
Może i Kopacz dojdzie do składu?

Może to i niezły pomysł. Będą mogli zrealizować to o czym teraz tak głośno krzyczą czyli testy na koronawirusa dla każdego na żądanie, tarczę antykryzysową chroniącą przedsiębiorców, zasiłki dla zwykłego Kowalskiego, ochronę przed skutkami kryzysu dla wszystkich i ogólnie powszechną szczęśliwość po wsze czasy.

Ja pie**olę! No to mnie nieźle poniosło.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

powszechną szczęśliwość po wsze czasy

Kiedy wy nieudacznicy zrozumiecie, ze jak sam nie wymyslisz, sam sie nie natyrasz i sam nie zrealuzujesz to szczesliwosci nie bedzie? Pozostanie jedynie zalenie sie na forum.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nawet nikt chyba nie zauważył, że pająk powrócił do swojej pierwotnej nazwy. Chociaż właściwym dla tej chwili, była by nazwa Krzyż. Może On się lepiej z tą anglosaską nazwą czuje ? Bez względu na to jak będzie siebie nazywał, pozostanie i tak tym, kim jest. A kim jest, to dokładnie i ze szczegółami opisał już Gdynianin.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gowin nie zgadza się na wybory 10 maja, po czym jego partia głosuje za, a jego kanapowa organizacja jest nadal przy korycie i pozostaje częścią Partii Bolszewickiej.

Już teraz wiem, jak to jest gdy maltretowana za dnia żona w nocy daje dooooopy swojemu oprawcy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mój ulubiony troll sr*k się odezwał. I oczywiście przytakuje koledze upośledzone mu umysłowo. Po prostu głupi i głupszy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

U was jest biedny i biedniejszy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie mówiłem, ze szczury się ewakuują z tonącego statku ?

image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja czekam na głos łowcy, On mi wskaże drogę .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moze zszedł?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czeka na wytyczne od Partii dla PIS-trolli
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

A Gdysiek się przezywa (jęzor!) :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Polityka

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

do góry