Widok

Sterylizacja Kotki

Hej!
Szukam sprawdzonego miejsca do wysterylizowania 9miesięcznej kotki.
Zaproponowano mi cenę 500zł i szczerze mówiąc, wydaje mi się ona wygórowana.
Możecie coś polecić? (to rasowa dziewczynka, dość delikatna i drobna).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry,
Nie wiem z jakiej części miasta pani jest, ja sterylizowałam kotkę pod koniec kwietnia w gabinecie u pani lek. Aleksandry Mysiak na Karczemkach. Zaplaciłam 300 zł razem z kubraczkiem. Rano zaniosłam kotkę, po niecałych 2 godzinach dostalam telefon, że jest juz wybudzona i mogę ją odebrać, mieszkam obok, więc mogłam zaraz po nią pójść. Pan chirurg zrobił małe nacięcie boczne, w tej chwili nie ma po nim śladu, futerko odrosło i wszystko przykryło. Najlepiej tam zadzwonić i powiedzieć o co chodzi, pani Aleksandra umówiła wizyte tak, żeby pasowalo mi, panu chirurgowi i nikogo nie bylo w przychodni w tym czasie. Pytałam tez w Trójmiejskiej Klinice weterynaryjnej na Świetokrzyskiej, tam zabieg kosztował chyba 150 zl plus obowiazkowe badanie krwi 100zł. Nie wiem czy kubraczek byl płatny oddzielnie. Minusem było to, że musiałabym kotke przywieźć rano i czekać do popołudnia, ale nie wiem jak jest teraz. W każdym razie uważam, że można zrobić fachową sterylizację za mniej niż 500zł. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

do góry