Stodoła

Sklepy zoologiczne

Gdańsk, al. Jana Pawła II 6B/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia wątek zamknięty Wspanialy sklep z super obsluga!!:))Pani Joasia doklada wszelkich staran aby...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lipca 2020

Akwarium w klasie równa się jak w bajce!!! wątek zamknięty Pod kierunkiem Państwa Żagan rodziców Amelki z zamiłowania akwarystów, oraz...
~Patrycja Werra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

zadowolona z papug :) wątek zamknięty jeden z najlepszych sklepów w 3citi - zadowolona Klientka - posiadaczka...
~Joanna Fortuna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

opinia wątek zamknięty Moja ocena jest na szóstkę z plusem! Pierwszy raz byłem w takim sklepie...
~Jacek Knie
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

chcesz wysłać zwierzaka ? Skorzystaj !!! wątek zamknięty Pierwszy raz korzystałam z takiej formy zakupu zwierzątka , aby naszej...
~Krystyna Śliwa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2014

JEDNAK MOZNA wątek zamknięty Niebywale zlecenie: marzenia sa po to by je spelniac. Moje 3 szalone...
~Hania Ciesielska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2014

zamówienie telefoniczne z dostawą do domu wątek zamknięty Coś wspaniałego! Nie ruszając się z domu mogłam spełnić marzenie przyjaciółki...
~Ala
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2014

Super! wątek zamknięty Polecam w 100%!! Bardzo fachowa i rzetelna obsługa. Wszystko w miłej...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 maja 2014

super sklep wątek zamknięty zawsze miła obsługa obojga właścicieli; kompetentnie i tanio;fachowe porady...
~Witold Słomiński
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

To jest to! wątek zamknięty Bardzo fajny sklep najlepszy w mojej okolicy. Ceny są naprawdę konkurencyjne....
~Jola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

SUPER wątek zamknięty Często tam zaglądam, z właścicielami zawsze można porozmawiać i dowiedzieć...
~Aq
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2014

POLECAM :) wątek zamknięty BARDZO ATRAKCYJNE CENY MIŁA OBSŁUGA :)
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry