Widok

Stokvis Tapes Polska - opinie

Hej! Poszukuje informacji o firmie - może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia jako pracownik? jak tam traktują pracowników? Wszyscy mają umowę o pracę? Jak z wynagrodzeniami? Zamieszczam linka do ogłoszenia: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-laboratorium-gdansk,oferta,2272055 - może ktoś pracuje na podobnym stanowisku w innej firmie i ma jakieś porównanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czesc, ja pracuje w tej firmie wiec informacje z pierwszej reki :) jest to nowe stanowisko w dziale jakosci. Tworzymy laboratorium pod katem badan materiałów które uzywamy do branzy motoryzacyjnej, LCD i medycznej. Jest wiele norm ktore nasze materialy musza spelniac i nie zawsze nasi dostawcy posiadaja wszystie badania. Posiadajac swoj lab, bedziemy wstanie szybciej odpowiadac na potrzeby klientow. Firma jest miedzynarodowa. Oddzialy w prawie kazdym kraju Europy do tego w Chinach i Indiach. Podobny lab mamy juz w Portugali wiec podejrzewam ze bedzie szkolenie w Portugali. Pewnie tez w Holandii bo tam mamy Technical Tape Center. Firma bardzo szybko sie rozwija. Oddzial w Polsce jest pod katem sprzedazy na 2 miejscu w grupie a zaczelismy w 2004 roku. Co za tym idzie nie ma mowy o nudzie i braku pracy. Jest co robic i mozna sie wykazac.
Odnosnie atmosfery to o lepszej nie slyszalem:) W biurach jest bardzo przyjazna i wesola atmosfera. Pracuje sie bardzo dobrze, czesto sie integrujemy:) Bardzo młody skład, srednia okolo 31lat.
Jak widzisz ja nie narzekam:)
Umowa o prace oczywiscie na poczatek na okres probny a potem odrazu na czas nieokreslony.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz to chyba wszędzie na początek jest umowa na czas próbny. Ja u siebie miałam podobnie. Moja przyjaciółka pracuje w tej firmie, w administracjach, i nigdy nie słyszałam z jej ust złej opini na temat swojego pracodawcy. Zawsze opowiada o miłej atmosferze :) co jest bardzo ważne w pracy, a do tego nie narzeka na zarobki.
usiadł, i wytrwale czekał...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Teraz chyba w 90% firm na początku zawierane są umowy na czas określony. Normalne zachowanie większości pracodawców. Szczerze to się nie dziwię. Mój sąsiad pracuje tam na magazynie. Jakoś nie narzeka. Już ma umowę na czas nieokreślony więc jest spokojny o pracę. Jeżeli chodzi o atmosferę to mówi, że jest ok chociaż wiadomo, że ludzie są różni i nie z każdym można się dogadać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dla mnie bardzo ważne jest to, aby mieć umowę o pracę, a jeśli jeszcze byłaby to umowa na czas nie określony to już w ogóle wspaniale!
Widziałam kolejne nowe oferty pracy w tej firmie, stąd też moje pytanie, bo obawiałam się, że po prostu jest tam bardzo duża rotacja... stąd dlatego potrzebują pracowników.
A jak zarobki, jeśli można wiedzieć?? Bo na to pytanie nie uzyskałam odpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
i nie uzyskasz...
zalezne od stanowiska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

do góry