Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - opinia wątek zamknięty Doradztwo i obsługa zarówno przed- jak i posprzedażowa na wysokim poziomie....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Rafal - opinia wątek zamknięty profesjonalna i miła obsługa od biura po fachowca
~Rafal
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 marca 2021

firma godna polecenia wątek zamknięty Obsługa bardzo dobra, okna na odpowiednim poziomie, montaż szybki i bez...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

polecam wątek zamknięty Bardzo miła obsługa profesjonalne wykonanie i przystępne ceny
~Greg
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

OBY WIĘCEJ TAKICH FIRM!!! wątek zamknięty Skorzystaliśmy z usług "Stolmaru" 2 miesiące temu. Wszystko w jak najlepszym...
~Aleksandra Zielińska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

opinia wątek zamknięty Panowie monterzy bardzo mili. montaż sprawny, okna można powiedzieć że są...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 września 2013

ewa - opinia wątek zamknięty Solidna firma na czas. Miło sympatycznie, czysto i przystępne ceny. Polecam
~ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 października 2012

Solidne wykonanie, polecam wątek zamknięty We wrześniu tego roku skorzystałam z usług wymiany okien (sugerowałam się...
~Anna, Gdynia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 października 2012

Polecam :) wątek zamknięty Firmę mogę polecić w 100%. Usługa polegała na wymianie okna wraz z monteżem...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lipca 2012

Polecam. wątek zamknięty Bardzo solidna firma. Wszystko tak jak w zamówieniu. Ceny bardzo przystępne....
~klientka z ulicy Skarżyńskiego
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 października 2011

Naprawde godna polecenia , solidna firma wątek zamknięty Przyjechalo trzech Panow ,pozabezpieczalo Swoimi materiałami co...
~Grazyna.Ł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2011

STOLMAR - Gorąco polecam !!! wątek zamknięty Nie pamiętam kiedy ostatnio spotkałam się z tak profesjonalną obsługą....
~Aleksandra S.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Bardzo atrakcyjne ceny i terminy realizacji. Profesjonalna i rzeczowa...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

Polecam! wątek zamknięty Solidnie i przystępnie cenowo.
~He-man
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 marca 2010

Polecam wątek zamknięty Polecam Bardzo dobry kontakt, szybka usługa, wykonana przed umówionym...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 października 2009

polecam wszystkim wątek zamknięty Bardzo dobre okna i rolety, bardzo dobra obsługa klienta, czysty i...
~eb
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 marca 2009

polecam wątek zamknięty świetne okna, profesjonalna obsługa klienta, dobry kontak. Baaardzo czysty...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

17

wątków

do góry