Gabinety stomatologiczne

Stomatolodzy Implanty

Gdynia, Antoniego Abrahama 28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - opinia wątek zamknięty Absolutnie najlepszy dentysta! nigdy nie poświęcam czasu na pisanie opinii,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 grudnia 2019

Polecam! wątek zamknięty Już drugi raz korzystałem z usług gabinetu Swedent w Gdyni i za każdym razem...
~Andy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

Szczerzez polecam! wątek zamknięty Właśnie jestem po usunieciu zeba (ósemki). Czas oczekiwania, czas zabiegu,...
~Damian L.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2016

szczerze polecam pana Marcina...... wątek zamknięty tak jak w tytule polecam ze względu na profesjonalizm Pana Marcina jak i...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lipca 2016

super dentysta wątek zamknięty Stomatolog godny polecenia. Podszedl do mnie indywidualnie. Szybka diagnoza....
~krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Just perfect dentist wątek zamknięty I am very nervous of going to dentists. The receptionist was very helpful...
~John Smith
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

wspaniały lekarz wątek zamknięty Ten dentysta jest cudotworca!!!! balam sie usmiechac ze wzgledu na moj brak...
~Wieslawa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

wspaniały fachowiec! wątek zamknięty Dr Mincer jest konkretny, rzeczowy i kompetentny jako lekarz, dobroduszny i...
~Jan Andrzejewski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 września 2015

Super Doktor w Swedent! wątek zamknięty Świetne podejście do Pacjenta - stres został przegoniony na starcie -...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 września 2015

Polecam!!!! wątek zamknięty Do Pana doktora Marcina Mincer trafiłam z bolącą ósemką, która wymagała...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

Anna Bronza - opinia wątek zamknięty Doktor posiada nietuzinkowa wiedzę, za wszelka cene szuka mozliwosci...
~Anna Bronza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry