Widok

Stomatolog na NFZ

Witomino Temat dostępny też na forum:
Poszukuję dobrego i znającego się na swojej pracy stomatologa (najlepiej na nfz bądź niedrogo prywatnie) w Gdyni, najlepiej w okolicach Witomina. Niestety lekarz do którego trafiłam liczy sobie aż 200zł na zęba. Będę wdzięczna za wszystkie namiary, gdyż w Trójmieście mieszkam dopiero od kilku miesięcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam ALMED w gdansku grunwaldzka 142 bardzo milo i sympatycznie na nfz
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej.plecam przychodnie w Gdyni przy ul.Legionow.super wyposazenie,rentgen na miejscu/nie placisz!/doktor powie Ci co mozesz na fundusz,jakie zabiegi ,jakie plomby itp.jezeli za cos musisz doplacic to jest duzo taniej niz u prywaciarza.Mam szcescie ,ze trafilam do tej przychodni,bo pseudodentystka prywatna,u ktorej probowalm leczyc zeby i wymienic koronke zdarla ze mnie full kasy,a i tak nie zrobila do konca tego co zaczela a na koniec spowodowal skrecenie mojej szczeki,co spowodowalo ,ze przez 2 tygodnie musialam sie zywiic przez slomke!!Polecam Ci moja Pania stomatolog:Dorota Zmuda-Michalska tel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
jest fajny stomatolog ja do niego chodziłam nazywa sie STACHOWIAK ma swój gabinet w Falochronie na witominie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też do niego chodziłem ale teraz chyba już nie jest na NFZ ???
Znaczy i tak u niego brałem dodatkowo płatną lepszą plombę za ok 50 zł.
Ile teraz borowanie i plomba na 1 ząb u niego kosztuje ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w evi-medzie masz stomatologa na nfz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam. Mąż kilka razy w nocy wstawał tak go ząb boli. Jest gdzieś stomatolog na NFZ z dyżurem weekendowym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawie w każdej prywatnej klinice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Krótki stosunek (6 odpowiedzi)

Witam, tak jak w tytule, nie jestem zadowolony z długości swojego stosunku :/ Pierwsza gumkę...

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

Akupunktura w ciąży? (3 odpowiedzi)

Dostałam namiar na gabinet akupunktury http://akupunkturapokrywka.pl/ , jest kawałek ale podobno...

do góry