Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej - ocena Wrażenia złe. Brak kwalifikacji ortodonty. Pani stwierdziła, że leczenia się...
~Maciej
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 stycznia 2024

D. - opinia Jestem po implantacji u dr Orzechowskiego. Już sama konsultacja przebiegła w...
~D.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lipca 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Polecam jak najbardziej. Od lat korzystamy cala rodziną . Serdeczni...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lutego 2021

Maciej - opinia wątek zamknięty Super ortodonta, troskliwa opieka, rzetelna informacja i fachowa obsługa. Dr...
~Maciej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 grudnia 2019

Najlepsi w Trojmieście ! wątek zamknięty Doskonała opieka, zarówno dla dzieci jak i dorosłych; pełen profesjonalizm...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 września 2019

jakość wątek zamknięty bardzo dobra polecam usługi innym
~z.l
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

iza - opinia wątek zamknięty polecam, osobiście chodzę do Pana dr Z. Orzechowskiego, super podejście do...
~iza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 grudnia 2014

godna polecenia z całą pewnością wątek zamknięty chodzę do Pana Orzechowskiego od lat i nie zamieniłabym miejsca na żadne...
~gusia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 marca 2014

Stomatolog dziecięcy wątek zamknięty Z synkiem chodzimy do Pani dr. M.Goworowskiej-Truchan. Obawiałem się pierwzej...
~xm
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

POLECAM wątek zamknięty Leczę sie u pani Agnieszki Grzyb, lekarz godny polecania, wizyta u niej to...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 maja 2013

Zdecydowanie polecam lek. Elzbiete Orzechowska wątek zamknięty bylam u niej na konsultacji ortodontycznej. Bardzo pozytywne wrazenie....
~s
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Z usług KZD korzystam od dłuższego czasu, ale po ostatnich wizytach...
~M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 listopada 2011

excellent wątek zamknięty Had a lot of work done there and the quality of work, the patience, the...
~an expatirate living in Sopot
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 marca 2011

Chirurgiczne usuwanie zębów wątek zamknięty Przy wyborze gabinetu kierowałam się w głównej mierze opiniami z Internetu....
~M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 marca 2011

Gorąco polecam! wątek zamknięty Bardzo sympatyczni i rzeczowi lekarze. Gorąco polecam.
~Andrzej
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

Mam implant! wątek zamknięty Mam wszczepione 8 implantów wcześniej 15 lat nosiłem protezę górnej szczęki,...
~Kris
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

kosztowna ale jakże komfortowa wątek zamknięty wlaśnie wróciłam od dentysty gdzie nabyłam dolną protezę z implantami....
~Ewelina K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 października 2010

rwanie ósemki... wątek zamknięty rzadko dziele sie opiniami na forum ale tez i ósemkę pierwszy raz w życiu...
~Marian
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2010

Adaś xD - opinia wątek zamknięty soldnie , fachowo a zreszta co tu duzo pisac wystarczy pojsc samemu i sie...
~Adaś xD
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2010

Ortodonta dr.Zybko wątek zamknięty Wg mnie dr.Zybko jest wysokiej klasy specjalistą ze znakomitym podejściem do...
~Toxynka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

25

wątków

do góry