Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Brak szacunku dla klienta wątek zamknięty Widzę, że moją opinię dzieli kilka osób. Zdecydowałem się na skorzystanie z...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

Dotyczy opini poniżej. wątek zamknięty Wydaje mi się, że osoba pisząca opinię nie do końca jest zorientowana w...
~Klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

Masakra! UWAGA - Nie są autoryzowanym dealerem! wątek zamknięty Jedyny pozytyw w tej instytucji zwanej salonem drzwi to mili monterzy. Po...
~MP
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 stycznia 2012

z dala od storemu wątek zamknięty pisza ze maja autoryzacje i dobrych montazystow a tak naprawde drzwi montuje...
~oszukany
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 października 2011

ODRADZAM !!! wątek zamknięty przed zakupem drzwi, sprzedawca jest przemily :) Natomiast jak sie dzwoni...
~Snike
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 października 2011

brak słów wątek zamknięty Od listopada 2010 roku (niemal 4 miesiące) czekamy na oddanie drzwi...
~AS
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

Storem - zamówienie,które ciągnie się w nieskończoność wątek zamknięty Na początku marca zamówiliśmy 2 pary drzwi wraz z framugami. Dotarły po...
~Klientka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 czerwca 2010

Reklamacje 0 wątek zamknięty Drzwi Porta całkiem niezłe, ale montaż a raczej jego zakres i uwzględnianie...
~klient
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 stycznia 2008

Zadowolony klient wątek zamknięty Firma STOREM zamontowala mi drzwi.Jestem bardzo zadowolony - zarówno obsługa...
~marek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 stycznia 2009

drzwi 5- - obsługa 4 - montaż 3- wątek zamknięty Same drzwi Porta niezłe - takie jak można spodziewać się za tą cenę. Ale...
~gamrep
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

10

wątków

do góry