Widok

Stowarzyszenie Umarłych Poetów

Stowarzyszenie Umarłych Poetów Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Stowarzyszenie Umarłych Poetów.
Och-Teatr w Warszawie
Stowarzyszenie Umarłych Poetów
Tom Schulman

Data premiery: 28 marca 2019

Teatralna wersja kultowego filmu Petera Weira. W Akademii Weltona, elitarnej męskiej szkole z internatem, rozpoczyna się kolejny rok szkolny. Do grona pedagogów dołącza nowy charyzmatyczny wykładowca języka angielskiego - John Keating. Czterem zasadom akademii, którymi są: tradycja, honor, ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomysł kapitalny, temat potraktowany z przymrużeniem oka. Bawiłam się setnie. Stare, znane piosenki w zupełnie nowej, zaskakującej aranżacji. Mamy naprawdę zdolną młodzież. Znam piosenki Kabaretu Starszych Panów, Osieckiej i Młynarskiego bardzo dobrze i wcale się nie obraziłam na zupełnie inną formę przekazu mimo iż jestem już bardzo starszą Panią
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

dyscyplina czy to co masz w sercu..?

Wspaniały spektakl, brawurowo zagrany.
Ostatnie sceny - petarda!!
Chłopaki i Kapitan, a w tej roli doskonały Wojciech Malajkat - dziękuję za emocje i wzruszenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kultura

Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Popi (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Popi . "Bajka o księciu...

Zdrada Pablo Amadora (13 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Zdrada Pablo Amadora . Zdrada Pablo Amadora Romain Włodkowski Spektakl...

Improbaja (7 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Improbaja . "Improbaja" Bajka improwizowana pt.: "Zdarzyło się raz..."...

do góry