Widok

Strajk Kobiet - Spacer Gdańsk

Strajk Kobiet - Spacer Gdańsk Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Strajk Kobiet - Spacer Gdańsk , 26 października 2020 godz. 19:00 - 21:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wojna cywilizacyjna

Widząc co dzieje się na tych manifestacjach wiem, że jestem po dobrej stronie, stronie prawdy i życia.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 10

PiS krzywdy z tego mieć nie będzie, lecz jedynie sami sobie życie tymi blokadami utrudnimy...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 10

Ja wszystko rozumiem, sama popieram ten strajk, ale dlaczego blokujecie miasto normalnym ludziom, którzy muszą jeździć do pracy żeby mimo wszystko siebie utrzymać. Ludzie! Niektórzy chcą spokojnie wrócić do domu, mają obowiązki i nie mogą sobie pozwolić na opóźnienia.
Ja nie mogę normalnie wjechać do siebie do domu bo blokujecie ulice. Nie mogę tak naprawdę wyjść z domu na zakupy czy coś załatwić przez te blokady. Jak nie samochodowe to piesze.
Takim zachowaniem zaczynacie pomału wkur*iać osoby, które was popierają, a nie rząd... odbija się to na nas samych, a nie na kaczorku i tej całej chorej bandzie.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 17

W pełni popieram.

O ile ważne jest by protestować, to nie należy tego robić kosztem mieszkańców. To się w końcu obróci przeciwko protestującym.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie mowcie nam jak protestowac

nasze zdrowie i zycie jest wazniejsze od waszych samochodow, zrozumcie ze miarka si eprzebrala i jest juz za pozno na grzecznosc, teraz jest wscieklosc. przylaczcie sie, to szybciej sie to wszystko skonczy. badzmy solidarni
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Naprawdę myślisz, że pis z Jarkiem na czele to w ogóle ruszy? Wezmą was na przeczekanie, bo praktyce to nie na nich się odbije ten protest. Popieram was, ale nie tędy droga.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

tu nie ma dobrych dróg, ale bywają skuteczne i nie

strajk w środę
może być dobrą drogą
jeśli cała Polska będzie sparaliżowana
a te demonstracje o tylko "mobilizowanie wojsk"
i liczenie się nawzajem, by odzyskać

wiarę i nadzieję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

opętane znów bedą blokować miasto
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 17

Polskie osoby z macicami

No i przez przypadek napisało się prawdę..., a ja myślałem dotąd, że to protestują Kobiety Polskie z Mòzgami.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 8

protest

Jakie kobiety ? Tam żadnej kobiety nie ma . Prawdziwa kobieta nie zamorduje swojego dziecka. Ci co demonstrują to sfrustrowani , potomkowie komunistycznych zbrodniarzy , którzy wychowani w nienawiści i żądzy mordowania wyszli na ulicę pokazując swoje chamstwo . Taki był początek faszyzmu.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 32

Nie.

Akurat początek faszyzmu to były zmiany w prawie zamieniające państwo w dyktaturę, dzielenie ludzi na gorszych i lepszych, na prawdziwych obywateli i zdrajców oraz podludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie do redaktora Michał Kaczorowskiego

Dlaczego ten portal zamieniacie w tubę lewicowych fanatyków?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 14

Nie zamieniają. Od zawsze portal trojmiasto.pl byl stronniczy a moderacja działała selektywnie.
Teraz jest to jedynie bardziej widoczne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

prawo do zabijania

Osoby spragnione zabijania dzieci nienarodzonych pogubiły się. Likwidacja chorych i słabych to była domena faszystów, którzy chcieli idealnego nadczłowieka. Teraz podpisują się pod tym osoby rzekomo walczące o wolność, niestety kosztem życia bezbronnych.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 12

pisanie nieprzemyślanych tekstów było i jest domena niedorozwoju umysłowego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakich dzieci?

Coś bez mózgu to nie dziecko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ból d*py wam mózgi wymywa

Wolny kraj, prawo ludzkie to prawo do protestu.
Masz swoje zdanie? Świetnie. My mamy inne i mamy prawo to pokazać.
***** ***
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 7

Popieram ten strajk, ale formy już nie.

Nie osiągniecie swoich celów blokując miasto i denerwując innych mieszkańców. Protestujący powinni zrobić pikiety na Żoliborzu, pod sejmem, czy np pod biurami poselskimi, ale blokada miasta lata im koło ch... .

Obecnie Bardzo dużo osób was popiera, ale jeżeli dalej będzie dochodzić do blokad drug, aktów wandalizmu(np na kościołach) i dalej będziecie protestować wykrzykując wulgaryzmy(tak wiem że jesteście wkurzone), to ludzie się od was odwrócą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Robiły

nie działało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polskie osoby z macicami, a ja się pytam co z osobami z penisami

Dyskryminacja osób z penisami!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Inne tematy z forum Rozrywka

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2024 (59 odpowiedzi)

32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Mottem akcji jest "Tu wszystko gra OK!". Cel...

Skiba na ostro i na wesoło | stand up Krzysztofa Skiby (10 odpowiedzi)

Panie i Panowie! Czy jesteście gotowi? Przed wami człowiek, który nie zna słów "tabu", "cenzura"...

Ningyo Targ Japoński (5 odpowiedzi)

Jesteś fanem kultury Japońskiej? A może uwielbiasz ramen, sushi lub chcesz spróbować czegoś...

do góry