Widok

Straszna szkoła

Szkoła chyba najgorsza w całym Trójmieście. Słaba organizacja jeszcze gorszy poziom nauczania. Po tej szkole żadnych szans na prace ani nawet na dalsza nauke. Wiele moich znajomych po skonczeniu 6LO zaluje bardzo swojej decyzji. 3 lata nauki to kompletnie stracony czas. Nie chce juz mowic o nauczycielach ktorych jedynym zajeciem jest upodlenie ucznia. Sami nic nie potrafia nauczyc a ucznia gnebia na kazdym kroku. Dyrektor? O nim to juz legendy kraza. Niekompetentny i nic nie robiacy dla szoly czlowiek ktory trafil tam calkiem przypadkowo w dodatku wszytkich obraza. Nie panuje nad niczym. Moze bez dyrektora nawet szkola mogla by lepiej funkcjonowac. Ale to juz przeszlosc. Na szczescie juz tam nie chodze. Oczywiscie nie udalo mi sie dostac na bezplatne studia i dzis szukam pracy kolejny miesiac. Dziekuje szkolo! Dziękuję dyrektorze Zbierski, dziękuje wszystkim nauczycielom.
Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
wyposażenie: 1
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
bezpieczeństwo: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam Pana czy jest możliwość porozmawiania (tel albo nawet w 4 oczy), bo moja córka chce tam iść, a z tego co Pan pisze to wlygąda to niezbyt ciekawie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba było się uczyc a nie kamieniami w szkołę rzucać. I teraz swoje żale wylewać na forum
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry