Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - opinia wątek zamknięty Szkoła jest jednym wielkim koszmarem. Nauczyciele nie stosują się do niczego...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 stycznia 2022

Super szkoła wątek zamknięty Bardzo dynamiczna oferta szkoły, dostosowana do potrzeb młodzieży,...
~Marcin Więckowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2018

Nowa szkoła wątek zamknięty Zapraszam do skorzystania z oferty tej szkoły bo jest wyjątkowa. Powstała...
~Trener72
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Szkoła beznadziejna wątek zamknięty Budynek szkoły jest w opłakanym stanie,dopiero teraz podjęto pracę...
~Były uczeń
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2017

No śmiesznie, wątek zamknięty Polecam szkołę. Nauczanie biologii w sali na drugim piętrze to żart, jednak...
~a-nie-powiem
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

Jak najbardziej na TAK! wątek zamknięty Szkoła dobrze wyposażona, poziom jak najbardziej na plus, nauczyciele cudowni...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 czerwca 2017

VI LO OPINIA wątek zamknięty Super wyposwżenie, sprzęt audio, kompy, studio nagrań, odnowiona wewnątrz,...
~wowa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

70 lecie istnienia Szkoły wątek zamknięty Jesienią przyszłego roku minie 70 rocznica założenia szkoły. Jestem członkiem...
~Sławomir Pieniążek
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 grudnia 2016

Dobra szkoła, wbrew pozorom wątek zamknięty Słyszy się złe opinie na temat tej szkoły, ludzie idą do niej tylko ze...
~AForm
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Moim zdaniem VILO to najlepsza szkoła wątek zamknięty Według mnie to jedne z lepszych liceów, w których człowiek nie chce brać...
~Joo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Traktują każdego ucznia podmiotowo. Posiadają bogate wyposażenie i ciekawą ofertę. wątek zamknięty To jest bardzo dobre liceum, tylko nie mogę zrozumieć dlaczego uczniowie...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

Polonistyka klucz. wątek zamknięty W szkole naucza w sali 113 Polonistyka która nie potrafi uczyć... Obiecała mi...
~Prawdomówny.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

Szkoła z (chorymi)ambicjami wątek zamknięty Klasy profilowane np. media art, czy inne to kompletna porażka. Fakultet z...
~Uczeń
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

cudowna szkoła! wątek zamknięty Według mnie to jedna z najlepszych szkół w Gdańsku. Z powodu niskiego progu...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 maja 2014

Straszna szkoła wątek zamknięty Szkoła chyba najgorsza w całym Trójmieście. Słaba organizacja jeszcze gorszy...
~MARCIN
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2012

jest spoko wątek zamknięty Nauczyciele w tej szkole w większości są bardzo dobrzy, często wymagający a...
~gvsjd
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 września 2013

Docenicie po jakimś czasie ;) wątek zamknięty Uczęszczałam do tej szkoły w latach 2006-2009. Wspaniałe wspomnienia ;) Nie...
~Agata M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 października 2012

Dla chcącego nic trudnego wątek zamknięty Taka prawda, że gdy ktoś chce się naprawdę uczyć, ma chęć i zapał to może...
~Hrobahrt
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 września 2012

K - opinia wątek zamknięty Niepochlebne opinie o tej szkole wystawiają zazwyczaj osoby, które miały...
~K
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 listopada 2011

WIELKIE BAGNO wątek zamknięty NIE POLECAM I ZGADAM SIE Z KAZDYMI OPINIAMI . Z TYM IZRAELEM TO FAKT...
~UCZEŃ
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
57

postów

45

wątków

do góry