Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Danuta - opinia wątek zamknięty Chciałabym serdecznie polecić zabiegi wykonywane u Pani Doktor i Panie...
~Danuta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 stycznia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Panuje tam przemiła atmosfera. Polecam.
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Korzystałam z masażu w tym miejscu kilkakrotnie i jestem bardzo zadowolona....
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera i zabiegi przeprowadzone profesjonalni. Polecam.
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście, miła obsługa i przystępne ceny polecam bardzo gorąco !
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

Maja - opinia wątek zamknięty W tym salonie miałam wykonywany m.in botox. Wizyta przebiegła w miłej...
~Maja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z zabiegu botox i kwas hialuronowy. Wszystko przebiegło bardzo...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 stycznia 2021

polecam masaż wątek zamknięty Pani wykonująca masaże bardzo sympatyczna, masaż wykonuje super, dostosowując...
~ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Masaż twarzy wątek zamknięty Kolejny raz korzystałam z usługi masażu twarzy, jest wykonywany rewelacyjnie.
~klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

Zabieg na twarz wątek zamknięty Polecam zabieg Oxybrazji, bardzo dokładnie wykonany. Mam porównanie z innych...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lipca 2017

manicure hybrydowy, henna wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Super trwalość hybrydy. Profesjonalna obsługa....
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Bardzo polecam, pełen profesjonalizm wątek zamknięty Bardzo polecam zabiegi w Strefie Urody. Dziękuję bardzo za piękne rzęsy...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Manicure wątek zamknięty Fanką robienia paznokci nie jestem, na codzień mam je po prostu krótkie....
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lipca 2015

Ania - opinia wątek zamknięty Miesiąc temu poddałam się zabiegowi wypełniania zmarszczek kwasem...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

Masaż pleców wątek zamknięty Przez siedzący tryb pracy zmagam się z bólami pleców, żona zapisała mnie na...
~Bartek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

Irena - opinia wątek zamknięty Kilka miesięcy temu straciłam prawie wszystkie włosy z powodu nieświadomego...
~Irena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2014

Dzień relaksu w strefie urody wątek zamknięty Jestem sportowcem, który dużo trenuje, więc gdy zaczęły mnie boleć plecy,...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 września 2014

Godna zaufania pani trycholog wątek zamknięty Od kilku lat zmagałem się z problemem nadmiernego wypadania włosów. W końcu...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

Martyna - opinia wątek zamknięty Kilkakrotnie odwiedziłam już salon i skorzystałam z usługi manicure i henna....
~Martyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Dziś pierwszy raz gościłam w salonie, bardzo przyjemne miejsce od razu widać...
~Paula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry