Widok

Stroje kąpielowe

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Gdzie polecicie szukać ciekawych strojów kąpielowych? Szukam czegoś na basen
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Raczej w typowych sklepach sportowych, bo to zdecydowanie nie sezon na takie zakupy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli mają być ciekawe, to proponuję Calzedonia, Intimissimi- zawsze mają świetne stroje.
No i raczej online szukać trzeba, bo stacjonarnie poza sezonem jesteśmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zalando. Zamówiłam 5 wybrałam i resztę odesłałam. Na basen najwygodniejszy speedo ale o gustach się nie dyskutuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na basen najlepszy będzie zdecydowanie jednoczęsciowy strój. Zerknij sobie tutaj:
https://sunbarrel.pl/pl/103-stroje-kapielowe-damskie

Zbyt obcisły kostium wżyna się i eksponuje fałdki tłuszczu. Kup kostium większy rozmiar lub dwa niż ten, w którym kupujesz pozostałe ciuchy.
Nie spiesz się przy wyborze stroju kąpielowego. Wybierz ten, który leży najlepiej i bez problemu będziesz mogła w nim iść popływać. Najlepiej będzie zamówić kilka sztuk. Przymierzyć je w domu i zostawić sobie ten, w ktorym jest Ci najwygodniej i w którym najlepiej się czujesz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

cholestaza-szukam lekarza (7 odpowiedzi)

witam.poszukuję dobrego lekarza w trójmieście który zna się na cholestazie i poprowadziłby moją...

7latek nie chce czytać (33 odpowiedzi)

Mój syn mimo znajomości wszystkich liter nie chce czytać. Nie umie,nie chce złożyć wyrazu w...

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

do góry