Cafe Strych

Puby Kawiarnie i herbaciarnie

Gdynia, pl. Kaszubski 7B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
art - opinia wątek zamknięty Polecam, dobre miejsce na chwilę odetchnienia....
~art
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2020

Niedobrak i Club Leydis poleca jako ZA****TY PUB POD KAŻDYM WZGLĘDEM wątek zamknięty Korzystamy z ,,Cafe Strych,, od 14 lat i jest niezmiennie Z*****CIE, i...
~Jaca Narbud Niedobrak
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Domowy klimat jednego z najstarszych domów w Gdyni zdecydowanie buduje...
~Natalia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

REWELACJAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wątek zamknięty Strych to miejsce, które nigdy nie zawodzi! Wczorajsze Mikołajki z pysznym...
~Pani z bałwankiem
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

Polecam na imprezy rodzinne! wątek zamknięty Szczerze polecam Cafe Strych, również na imprezy rodzinne. Dotychczas...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2016

co za beszczelna obsługa wątek zamknięty W lokalu pojawiłam sie ze znajomymi chwile po godz 24, lokal byl prawie...
~Studentka z Gdyni
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 marca 2009

POLECAM-ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY LOKAL DO POSIEDZENIA W TRÓJMIEŚCIE!!! wątek zamknięty Jestem stałą klientką od ponad 3 lat i z ręką na sercu polecam ten lokal...
~Stały gość
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

Najprzytulniejsze miejsce w Gdyni wątek zamknięty Bardzo lubię Strych. Jest domowo, kameralnie, intymnie. Zawsze uśmiechnięta...
~Ka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

Super atmosfera, POLECAM! wątek zamknięty Przy okazji większej imprezy lub dla stałych klientów zawsze coś się...
~Bodox
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

Najlepsza knajpa w Gdyni wątek zamknięty Niepowtarzalny klimat, miła obsługa, asortyment też okej - kanapki ze smalcem...
~bywalec
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 grudnia 2011

Jedna z ciekawszych i przyjemniejszych pubo-kawiarni w Trójmieście wątek zamknięty Jedna z ciekawszych i przyjemniejszych pubo-kawiarni w Trójmieście. Bardzo...
~Autor
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 marca 2011

Jedna z ciekawszych i przyjemniejszych pubo-kawiarni w Trójmieście wątek zamknięty Jedna z ciekawszych i przyjemniejszych pubo-kawiarni w Trójmieście. Bardzo...
~Autor
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 marca 2011

A i B - opinia wątek zamknięty Co przyciąga na Strych? Krótko - ciekawy wystrój w stylu retro i spokój,...
~A i B
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 września 2010

Super! wątek zamknięty Muzyka swietna, obsluga bardzo mila, klimat tez bardzo fajny. Zaluje, ze nie...
~Befe
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 lutego 2010

od tylu lat nic się nie zmieniło wątek zamknięty Bywam w Strychu regularnie od 4-5 lat i jak do tej pory nie mam absolutnie...
~beviz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 lutego 2010

tragedia w porywach do zemsty barmanek wątek zamknięty Jestem bardzo zaskoczona obsluga tego lokalu . w sobotni wieczor wybralismy...
~MYSZKA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 maja 2009

Najmilszy lokal w Gdyni. wątek zamknięty Najmilszy lokal w Gdyni Wspaniały klimat, wystrój i to pięterko... ach,...
~demp
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2009

Marcin Radkowiak - opinia wątek zamknięty Miałem przyjemność gościć na strychu, a że zawsze zostawiam opinie więc i tym...
~Marcin Radkowiak
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 marca 2009

Brawo. wątek zamknięty Miejsce odkryłem dośc niedawno i powiem jedno - jestem dumny, ze moge pokazac...
~Marek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 lutego 2009

Bardzo ciekawe miejsce wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim 'Cafe Strych' Atmosfera miejsca jest absolutnie...
~Hanool
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

22

wątków

do góry