Widok

Strzelanki ASG

Hobby Sobieszewo Kolorowe Temat dostępny też na forum:
Chętni do brania udziału w strzelaniach z ASG, grupy ASG proszę o kontakt na gg 2068909(Szymon) , lub zostawiać info w sklepie Tajgun przy ul.Biała obok rynku we Wrzeszczu (pytać o Leszka)
Do rozgrywek głownie wybieramy rejon lasów w Sobieszewie, lub porzucone zabudowania w rejonie ul.Sucharskiego (port północny), czasami teren po poligonie w Kolbudach i opuszczone bloki za osiedlem Kolorowe .
Jest nas około 14 osób stałego składu. ASG różnego typu:elektryczne, gazowe itp....umundurowanie też różnego typu....
Ze względu na brak czasu w tygodniu zazwyczaj spotykamy sie w wyżej wymienionych miejscach w niedziele około godz 10-11, miesce podane mam zazwyczaj w opisie gg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam , od dawna szukam jakiejs grupy z ktura mógl bym sobie po strzelac , niestety nie mam gg :( wdzieczny bym byl za skontaktowanie sie ze mna .moj nr tel :721 592 005. lub Skype :ewelinasylw@po.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jestem z sobieszewa i czy ciagle sie strzelacie ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
strzelacie sie jeszcze jestem z wrzeszcza ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cejsc a gdzie to jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam strzela się ktoś jeszcze?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Szukam Fajnej Kobiety z Wrzeszcza (3 odpowiedzi)

Spotkajmy się, porozmawiajmy, może coś dobrego z tego wyniknie...

Kamienice H. Kołłątaja (7 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o zamieszkaniu w centrum...

Hallera 140 (3 odpowiedzi)

Hallera 140 powstanie w spacerowej odległości od plaży w Brzeźnie z jedynym gdańskim molo oraz od...

do góry