Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia Obsługa na wysokim poziomie ,bardzo kompetentna i pomocna , materac dobrany...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 stycznia 2023

Sylwia z Gdyni - opinia Bardzo polecam Studio B. Szerokie kompetencje i wiedza właścicieli Studia B...
~Sylwia z Gdyni
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lipca 2022

Wiesław Szymański - opinia wątek zamknięty Jestem użytkownikiem materaca Barbados już ponad 2 lata. I od tego czasu wiem...
~Wiesław Szymański
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 listopada 2021

Marek i Ania - opinia wątek zamknięty Kupiliśmy z żoną materac Bahama Soft jakieś dwa lata temu, do teraz wszystko...
~Marek i Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 grudnia 2019

Eliza - opinia wątek zamknięty Bardzo duży wybór materacy i co najważniejsze, bardzo profesjonalna obsługa,...
~Eliza
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 listopada 2019

materac i lozko wątek zamknięty Zona zachwycona, ze mogla zaprojektowac sobie lozko, a ja zadowolony bo...
~Tom
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 października 2019

Miało być łóżko, jest łóżko i materac :D wątek zamknięty Miałam zamiar kupić tylko łóżko, ale jak się położyłam na Bahamę Soft to już...
~Danka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 października 2019

super wątek zamknięty Bardzo dziękuje za materac, wreszcie nie boli mnie już kręgosłup po nocy....
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 października 2019

Wszystko wspaniale!!! wątek zamknięty Bardzo dziękuje za pomoc w doborze materaca i za wskazówki przy projekcie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 października 2019

materac i wątek zamknięty Materac zapewnia nam komfort snu, jest też odpowiednio twardy i powoduje,że...
~Halina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

POLECAM!!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Wiedza i super podejście do klienta. Kupiłem łóżko z...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 stycznia 2017

Problem rozwiązany wątek zamknięty Napiszę krótko - całe życie uważałem, że materace sprężynowe to prawdziwe...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Bardzo bardzo POLECAM !!! wątek zamknięty W końcu znalazłem , to czego szukałem , nie tylko dobry asortyment , ale i...
~Damian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

zakupiłem materac Bahma Soft wątek zamknięty Jestem klientem STUDIO B od 5 lat i niezmienne produkt i obsługa (doradztwo i...
~Zdzisław Kaczyński
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 grudnia 2014

Doskonała obsługa, dobry produkt wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Obsługa miła i profesjonalna, a co najważniejsze Pan w...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2014

POLECAMY!!! wątek zamknięty Polecamy materace z firmy Studio B jak najgoręcej. Od pół roku posiadamy z...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

Polecam!!! wątek zamknięty Długo szukaliśmy materaca (problemy z kręgosłupem) i strzał w dziesiątkę!!!...
~Jagna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

materac Bahama soft wątek zamknięty Od roku posiadamy materac termoelastyczny Bahama soft. Jak dotąd jesteśmy...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry