Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Dostałem to, czego szukałem. Szybko, sprawnie, miło, a i cena lepsza niż...
~Vetturamoto.pl
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 stycznia 2019

druk wielkoformatowy wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi firmy Studio FM Elżbieta Deja. Pracownik, z którym...
~Elżbieta
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Polecam usługi w Studio FM, profesjonaliści to mało powiedziane. Pani...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

profesjonalnie, szybko i w konkutrencyjnych cenach wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam Państwu usługi Studia FM i Foto Miruś w Gdyni. W...
~Małgorzata Dądalska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2018

Super! Polecam każdemu wątek zamknięty Jakość obsługi, doradztwo i przede wszystkim wybór na najwyższym poziomie....
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 marca 2018

Kiepsko wątek zamknięty Wybór kiepski i cena nie za ciekawa :/
~Kowal
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 stycznia 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Ekspresowa realizacja zamówienia, efekt końcowy przewyższył oczekiwania....
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lutego 2017

Polecam!! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam uslugi tej firmy. Mila,pomocna,rzetelna obsluga...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

Gorąco polecam !!! wątek zamknięty - bardzo dobry kontakt z grafikiem ( udziela porad, cennych wskazówek i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

wizytowki wątek zamknięty Goraco polecam firme.Profesjonalna,rzetelna i sympatyczna obsluga. Pani...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 marca 2015

Wizytówki wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt, doradztwo, szybka i sprawna realizacja, brak zarzutów...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Pełen prfesjonalizm! wątek zamknięty Firma jak najbardziej godna polecenia!Długi czas szukaliśmy kogoś kto "zrobi"...
~OSP PODSTOLICE
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2014

Gorąco polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam. Profesjonalnie pod każdym względem. Książkę moją dałem do...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

plakaty / ulotki wątek zamknięty Jakość druku i wykonania, na bardzo wysokim poziomie. Pracownicy bez problemu...
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

Niezwykłe prace, niezwykła obsługa ! wątek zamknięty Gorąco polecam. Profesjonalnie pod każdym względem. Serdecznie i z uśmiechem...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

Kartka okolicznosciowa wątek zamknięty Gustownie wykonana kartka z życzeniami okolicznościowymi na 18 Lat ....
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry