Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Justyna. Fierka - opinia Moją przygodę z studio Figura rozpoczęłam 2 miesiące temu gdy z pracy...
~Justyna. Fierka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 listopada 2022

Agnieszka - opinia To Studio to miejsce dla każdej kobiety. Chcesz zgubić kilka kilogramów?...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 października 2022

justyna - opinia Najlepsze miejsce do którego mogłam trafić. Wspaniałe panie o wielkim sercu....
~justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 października 2022

Ewa D. - opinia Najlepsze studio w Gdyni uwielbiam
~Ewa D.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Danuta - opinia Super miejsce na poprawienie swojej sylwetki, samopoczucia oraz zrelaksowanie...
~Danuta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2022

DARIA - opinia wątek zamknięty Przemiłe Panie, profesjonalnie i komfortowo,wspaniałe miejsce dla kobiet...
~DARIA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 stycznia 2022

Marzena - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca. Miejsce, w którym panuje przemiła atmosfera,...
~Marzena
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 stycznia 2022

Agnieszka Sda - opinia wątek zamknięty Swoją przygodę z SF Gdynia Północ zaczęłam 12.08.21 Pierw była...
~Agnieszka Sda
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2021

Daria K - opinia wątek zamknięty Uwielbiam to miejsce ! Cieszę się z każdego treningu i spalonych kalorii...
~Daria K
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2021

Anna Maria - opinia wątek zamknięty Przesympatyczne Panie, zawsze uśmiechnięte. Atmosfera - same kobiety, relaks....
~Anna Maria
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 maja 2021

Romana - opinia wątek zamknięty Studio Figura Gdynia Północ to świetne miejsce na zgubienie zbędnych...
~Romana
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 maja 2021

Sylwia - opinia wątek zamknięty Polecam, świetna obsługa. Pierwsza wizyta bardzo profesjonalnie...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 maja 2021

Cris Craft - opinia wątek zamknięty My wife lost 15 kg up there, not to mention skin and cellulit is gone ! Fully...
~Cris Craft
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2021

Anita Pustak - opinia wątek zamknięty Studio bardzo czyste i schludne. Panie wiedzą co robią. Przestępność cenowa...
~Anita Pustak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Idealne miejsce dla kobiet ;) dawka ozytywnej energii i uśmiechu...
~Alicja
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 marca 2021

Zadowolona Klientka - opinia wątek zamknięty Panie bardzo profesjonalnie podchodzą do klientek. Poczułam się jak Królowa...
~Zadowolona Klientka
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 grudnia 2020

Karolina S - opinia wątek zamknięty Fantastyczne miejsce dla kobiet :) Każda znajdzie coś dla siebie ! Oferta...
~Karolina S
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 grudnia 2020

Matylda - opinia wątek zamknięty Ogólnie super.Zabiegi rewelacja,panie sympatyczne.
~Matylda
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 grudnia 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty Jak dla mnie rewelacja. dziewczyny maja wiedze, potrafia wydobyc z kobiety...
~Paulina
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 grudnia 2020

Maja Jaroszewicz - opinia wątek zamknięty Obsługa 10 na 10 , super kosmetyki ,polecam!
~Maja Jaroszewicz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 grudnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry