Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie polecam Studio Fryzur HB wątek zamknięty Witam. Zdecdowanie polecam to studio, a zwłaszcza właścicielkę Panią...
~A.Kaszuba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

od niedawna jestem mieszkanką fikakowa wątek zamknięty Witam ,przeprowadziłam się z Warszawy do Trójmiasta i stanęłam przed wielkim...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Profesjonalizm w przystępnej cenie wątek zamknięty Długo szukałam fryzjera,który dobierze kolor moich blond włosów.Zawsze...
~Jola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Osobiście od dłuższego czasu chodzę do pani Estery. Polecam ogromnie salon HB...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

Studio fryzur HB - polecam wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsługa na najwyższym poziomie. Studio wyposażone w...
~Aleksandra Kwaśna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 października 2015

Polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, fantastyczna atmosfera, a co najważniejsze- Pani...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

Zadowolona klientka wątek zamknięty Zadowolona klientka Z czystym sumieniem polecam salon. Dziewczyny są super...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 września 2015

polecam salon Pani Honoraty wątek zamknięty Wybrałam salon Pani Honoraty sugerując się opiniami innych klientek ... Nie...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Byłam kilka razy u p. Honoraty i na pewno będę wracać. Bardzo dokładne...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Przemiła atmosfera, zawsze znajdzie się jakiś wspólny temat do rozmowy...
~Kuba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2015

Jola - opinia wątek zamknięty Dziś odwiedziłam salon Pani Honoraty i wyszłam niezwykle zadowolona.Niezwykle...
~Jola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

fajne miejsce wątek zamknięty Będę polecać każdemu. Widac, ze obie panie kochają swoją prace :)
~karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi Studia Fryzur HB. Zarówno Honorata jak i Estera to...
~Martyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry