Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Martyna - ocena Po wizycie w salonie Studio Fryzur HB jestem zawsze zadowolona, miła...
~Martyna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 grudnia 2023

Edyta - opinia Super profesjonalne usługi. Korzystam z uslug Pani Honoraty -zawsze Świetne...
~Edyta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

Alicja - opinia wątek zamknięty Honorata jest najlepsza, jedyną wadą tego salonu są dość odległe terminy.
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 grudnia 2020

Nataliia - opinia wątek zamknięty Mam piękne włosy dzięki profesjonalnej pracy fryzjerów tego salonu!...
~Nataliia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 października 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty W salonie wszystko jest na najwyższym poziomie, a dla dopełnienia dodam, że...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 października 2020

Alina - opinia wątek zamknięty Doskonały warsztat fryzjerski za rozsądne pieniądze! I urocza atmosfera,...
~Alina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 października 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Tu spokojnie można oddać swoje włosy pod opiekę profesjonalistów. Bez obaw,...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

Katarzyna Cygan - opinia wątek zamknięty Jak zawsze jestem bardzo zadowolona po wizycie. Mam piękny kolor :)
~Katarzyna Cygan
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 października 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Jestem stałą klientką Studia HB :) moje włosy są wymagające, jednak...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 października 2020

Ewelina - opinia wątek zamknięty Jak dla mnie rewelacja. Zawsze jestem zadowolonaPolecam w 100%!
~Ewelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 października 2020

Tumek - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, fajna atmosfera Polecam
~Tumek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 października 2020

Aga - opinia wątek zamknięty Wreszcie znalazłam Salon z którego wychodzę zadowolona Dzięki Pani Honoracie...
~Aga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 października 2020

Zadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Najlepszy salon w jakim byłam, jestem klientka już chyba od 5 lat i ciągle...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 października 2020

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Super atmosfera, pełen profesjonalizm. Z Esterka widzę się reguralnie. Mam...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 października 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Byłam w salonie pierwszy i ostatni raz! Miało być krótkie ścięcie i fale na...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 października 2020

Zuzia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, moje włosy zostały uratowane po nieudanej...
~Zuzia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 października 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Super miejsce, wspaniała atmosfera. Bardzo mila obsluga no i uslugi na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 października 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Chodzę do Pani Honoraty od kilku lat. Fantastyczna osoba i genialny fryzjer....
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 października 2020

Alicja K. - opinia wątek zamknięty Sympatyczna obsługa fryzjerzy znają się na rzeczy i dobrze dopasują fryzurę...
~Alicja K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 października 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Do salonu zgłosiłam sie jak pacjent do szpitala. Miałam zniszczone przez...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lipca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry