Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Miła profesjonalna obsługa :)
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 czerwca 2018

Pełen profesjonalizm to tylko jedna z zalet wątek zamknięty Szybka realizacja, świetna obsługa, nic dodać nic ująć.
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Rzetelna firma, wysokiej klasy projekty. Polecam serdecznie.
~Przemek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Profesjonalizm wątek zamknięty Firma w 100% profesjonalna prowadzona przez naprawdę solidny team !
~Kamil Masło
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Serdecznie polecam ! wątek zamknięty Polecam wszytskim. Kreatywny i w pełni profesjonalny zespół. Pan Łukasz ma...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

OK wątek zamknięty Oklejałem szyby samochodu reklamą swojej firmy. Projekt i wykonanie OK,...
~Myszon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Projekt wizytówek wątek zamknięty Miałem okazję korzystać z usług osob tworzących Studio Grafiki - głównie...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Pod Wrażeniem wątek zamknięty Zespół wykonał moje zlecenie lepiej niż się spodziewałem , ich kreatywność i...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

REWELACJA wątek zamknięty Nic dodać nic ująć, najwyższa jakość usług i szybkość wykonania! Grafik ma...
~Agnieszka Kwaśniewska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Pozytywna wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług , potrzebowałam szybko wizytówek i dostałam...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Świetni ludzie wątek zamknięty Ekipa pełna pomysłów , bardzo kreatywni i profesjonalnie podchodzący do...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Polecam 100%!! wątek zamknięty Bardzo polecam! Wszystko szybko sprawnie i najważniejsze bardzo profesjonalna...
~Norbi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Super szybko , sprawnie i profesjonalnie wątek zamknięty Bardzo sprawna realizacja zlecenia . Swietny kontakt . Super cena .
~Marek G.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Bardzo dobre wykonanie. Świetny kontakt z klientem wątek zamknięty Poprosiłem o stworzenie baneru na stronę jak i wizytówk I bardzo dobrze że...
~Adrian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Klasa sama w sobie wątek zamknięty Polecam Panów Łukasza i Rafała. Pełny profesjonalizm, super obsługa i szybki...
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Mega potencjał wątek zamknięty Szybko, efektownie A przede wszystkim kreatywnie. Polecam!!
~Michał Kołak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Bardzo solidnie wątek zamknięty Zleciłem wykonanie projektu wizytówek z wydrukiem, super cenę dostałem w...
~Kamil Reszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Polecam! wątek zamknięty Mega profesjonalne podejście do klienta! Jestem bardzo zadowolona :)
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

POLECAM! wątek zamknięty Rzetelna obsługa, profesjonalne podejście oraz miła atmosfera. Polecam...
~Jakub
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry