Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
profesjonalizm wątek zamknięty Brwi wykonane przez pania Izabele to prawdziwe dzielo sztuki, precyzja i...
~jolanta kowalczyk
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 września 2019

Pani Iza -właściwa osoba na właściwym miejscu. wątek zamknięty U Pani Izy zrobiłam brwi. Efekt rewelacyjny. Dobrze dobrany kształt, kolor....
~Renata
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Jestem na TAK. wątek zamknięty Wykonywałam makijaż permanentny brwi. Trafnie dobrany kolor, jego...
~Ladyjot
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 grudnia 2016

Makijaż permanentny -Studio Isabell wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam ten gabinet. Pani Iza jest w 100 %...
~Monika P.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

w pełni usatysfakcjonowana klientka wątek zamknięty Przyznam że długo szukałam gabinetu, w którym poddam się zabiegowi makijażu...
~beata
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2015

makijaż permanentny ust wątek zamknięty U Pani Izy robiłam makijaż permanentny ust, z którego jestem bardzo...
~Magda
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

Makijazu wątek zamknięty Mialam okazje doswiadczyc rewelacyjnej obslugi w zakresie makijazu...
~Ania z texans u
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Jestem klientką Pani Izy od ok. 2 lat. A trafiłam do jej salonu z ogromnym...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2014

makijaż permanentny wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi w tym salonie.Długo nie mogłam się...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lipca 2014

permanentne brwi i kreski wątek zamknięty Od dawna chciałam zrobić sobie kreski i brwi permanentne. Długo szukałam w...
~Ewa
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

makijaż permanentny wątek zamknięty W czerwcu Pani Iza wykonała mi makijaz permanentny ust. Wyszło świetnie ,...
~Monika
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lipca 2013

makijaż permanentny wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi w tym salonie jeżeli ktos jest niezadowolony ze...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2013

Bardzo gorąco polecam!! wątek zamknięty Do Pani Izy trafiłam z ogromnym problemem, który spędzał mi sen z powiek. Nie...
~DG
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 stycznia 2013

Korekta makijażu permanentnego wątek zamknięty Szukając pomocy trafiłam do Studia Isabell. Wiele lat męczyłam się że źle...
~ds
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

Rewelacyjna kosmetyczka :) wątek zamknięty Z usług pani Izy korzystam już od jakiś 3 lat, trafiłam po raz pierwszy...
~Małgosia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2012

Makijaż Permanentny- usta, brwi wątek zamknięty W salonie u Pani Izy robiłam sobie makijaż permanentny na usta i brwi. Z obu...
~Magda
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

Makijaż Permanentny wątek zamknięty Robiłam sobie u Pani Izy kreski górne na powiekach i brwi. W obu przypadkach...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 czerwca 2012

Rewelacja! wątek zamknięty Zjawiłam się u Pani Izy z problemem, który od kilku miesięcy sprawiał, ze...
~Anka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 czerwca 2012

Permanentny wątek zamknięty Trafiłam do salonu z polecenia. Pani Iza doskonale skorygowała kolor mojego...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Profesjonalizm obsługi i miła atmosfera sprawiają że z wielką chęcią wracam...
~M
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
110

postów

60

wątków

do góry