Studio Jeanne

Fryzjerzy

Gdańsk, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 36

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kiepski wątek zamknięty klimat obskurny, nożyczki tępe, umiejętności Pani Agnieszki bardzo słabe
~Oliv
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

Fajne miejsce wątek zamknięty Salon Fryzjerski z kącikiem dla pociech z profesjonalna i miłą obsługą Polecam
~Krzysztof_K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

Salonik godny polecenia wątek zamknięty Z usług Agnieszki korzystam już sporo czasu, za każdym razem zadowolona...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Dobra robota! wątek zamknięty Bywam często w tym zakładzie fryzjerskim i naprawdę jestem zadowolony. Super...
~Bartek_007
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

Asia - opinia wątek zamknięty Polecam. Jak do tej pory nie mam zadnych zastrzezen. Panie sa mile, doradza i...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

Ola - opinia wątek zamknięty Agnieszkę odwiedzam w miarę regularnie już ładnych parę lat. Bardzo podobają...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2014

zadowolony klient - opinia wątek zamknięty Witam. Korzystam z usług pani Ani od jakiegoś czasu i szczerze polecam ten...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

Kultura usług fryzjerskich wątek zamknięty Kultura, Staranność, Kreatywność, Nastrój z kącikiem dla dziecka Warto...
~metodyx
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

REWELACJA!!!! wątek zamknięty Do Pani Agnieszki trafiłam po przeczytaniu opinii na forum. I to był strzał w...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

MIŁO I PROFESJONALNIE wątek zamknięty Byłam u pani Agnieszki 3 razy (cięcie i koloryzacja). Za każdym razem wyszłam...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 grudnia 2013

Jestem zachwycona wątek zamknięty Pani Agnieszka zasługuje na najwyższą ocenę. Ma swoją wizję, która w efekcie...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 października 2013

Ochom i achom nie ma końca. wątek zamknięty Dziś wyszłam z "Fryzjerni" z nowym kolorem i nowym cięciem. Pani Agnieszka...
~anka2506
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2013

Rewelacja wątek zamknięty Od 10 lat chodze do Agi i zawsze fryzura jest swietna, wygodna i pasujaca do...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 marca 2013

Polecam gorąco wątek zamknięty Wiele już lat korzystam z usług Agnieszki, a teraz dołączyła cała rodzina :)...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

POLECAM! wątek zamknięty Jestem stałą klientką od 4 lat. Wychodząc z salonu p. Agnieszki zawsze jestem...
~ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 listopada 2012

niezmiennie perfekcyjnie wątek zamknięty Od 10 lat strzygę się u Agi i nigdy nie żałowałam, a najlepszym dowodem na...
~Ewa T.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 listopada 2012

Suuuuper wątek zamknięty Bardzo polecam P. Agnieszkę, co miesiąc do niej chodzę i zawsze się nie mogę...
~Julia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 listopada 2012

polecam!!! wątek zamknięty do p.Agnieszki trafiłam kierując się opiniami z tej strony i ani przez...
~Margo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 października 2012

polecam ... wątek zamknięty Zgadza się z moimi przedmówczyniami .. Zawsze wychodzę zadowolona, mimo...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

Polecam! wątek zamknięty Z usług Pani Agi skorzystałam po raz pierwszy i jedyne, czego mogę żałować to...
~Kasia.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

36

wątków

do góry