Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fryzjerka p. Irena - tragedia wątek zamknięty Jestem załamana po wizycie w salonie. Prosilam p. Irene aby doradzila mi...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 maja 2019

Nie zgadzam się z opinią p.Kamili wątek zamknięty Jestem wieloletnią klientką Studia Lilly i powiem szczerze,że wielokrotnie...
~Halina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2018

Ostrzegam. Omijać fryzjerkę p. Irenę studio Lilly Wrzeszcz wątek zamknięty Zazwyczaj nie dodaję opinii na temat usług, ale tym razem chce ostrzec przed...
~Kamila
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

Rece pani Kasi leczą wątek zamknięty Byłam juz u wielu dermatologow,kosmetologow i naprawde nie mam problemu z...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

ocena usługi wątek zamknięty Niestety pierwszy raz wystawiam negatywną ocenę . Nie była to moja pierwsza...
~klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

Pani Mariola wątek zamknięty Czy może ktoś wie gdzie obecnie przyjmuje pani Mariola? Niestety ale w...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Zabieg fryzjerski- Regeneracja ultradźwiękami. wątek zamknięty Jestem mega zadowolona! Byłam klientką Pani Irenki fryzjerki, która...
~Izabella
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2015

Najgorszy zakład fryzjerski i kosmetyczny w trójmieście wątek zamknięty Najgorszy zakład fryzjerski i kosmetyczny w trójmieście pani właścicielka...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług Pani kosmetyczki Elżbiety. Nigdy jeszcze...
~Alicja
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

Niepokojąca sytuacja wątek zamknięty Bardzo dobra i profesjonalna obsługa klienta, jak zawsze zabiegi wykonywane...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 stycznia 2015

:) wątek zamknięty Bylam na rzęsach u Pani Marioli i paznokciach u Pani Iwony. Wszystko super!!...
~Nowa klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 października 2014

Sylwia - opinia wątek zamknięty Dobre kosmetyczki, z duża wiedzą, estetyczny salon. Profesjonalne kosmetyki...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2014

PANI MARIOLA KOSMETYCZKA JAKICH NAM POTRZEBA wątek zamknięty Z Panią Mariolą poznałyśmy się w Studio Lilly przez przypadek, po prostu...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

Bardzo dobry salon Polecam wątek zamknięty Bardzo dobry salon, ładny wystrój, bardzo dogodna lokalizacja, bardzo miła,...
~Milena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

farbowanie wątek zamknięty wizytę w studio miałam przed groupon - nie byłam z tego powodu gorzej...
~zuza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 czerwca 2014

ZDECYDOWANIE POLECAM!!! wątek zamknięty Dzięki Pani Weronice moje dłonie wyglądają zdecydowanie lepiej. Skorzystałam...
~Karolina
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

Gorąco polecam wątek zamknięty Miałam zabieg mezoterapii mikroigłowej.Zgadzam się z pozytywnymi opiniami...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

Serdecznie polecam!!! wątek zamknięty W Studio Lilly byłam dziś po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni:) jest to...
~Asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

Pani Mariola - gorąco polecam wątek zamknięty Jestem wymagającą klientką, która długo poszukiwała osoby profesjonalnej i...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Rewelacja wątek zamknięty Moja przygoda ze studiem Lilly zaczęła się jakiś rok temu. Trafiłam tu z...
~Kasia BG
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry