Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wioletta - opinia wątek zamknięty Super !!!!!polecam z całego serca!!!Pełen profesjonalizm!!brawo!!!
~Wioletta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lutego 2021

Wioletta - opinia wątek zamknięty Super !!!od lat korzystam z usług i polecam na 10000000000 procent!!!
~Wioletta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lutego 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Wizaż, stylizacja i zdjęcia prowadzone z wielkim wyczuciem kolorów,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 września 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Profesjonalne studio fotograficzne, zaangażowane w każdy rodzaj wyzwania:...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 września 2020

Róża - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi Pani Doroty. Jest profesjonalistką, której makijaże...
~Róża
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 września 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Wizyta w studio to czysta przyjemność pełen profesjonalizm i indywidualne...
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 września 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Petarda! ️ W studio dzieje się magia Dorota jest kobietą wielu talentów:...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Pani Dorota robi zdjęcia z "duszą". Piękne portrety, subtelne, kobiece....
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2020

Paula - opinia wątek zamknięty Bardzo luźna i miła atmosfera. Panie przesympatyczne. Profesjonalne, widać ze...
~Paula
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 stycznia 2020

Makijaz slubny I pamiatkowe zdjecia wątek zamknięty Fantastic za, profesjonalna obsluga. Pani Dorota nie tylko dokladnie dobrala...
~Magda Sartin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Polecam make-up! wątek zamknięty Pierwszy raz zdecydowałam się na odważny makijaż i nie żałuję. Efekt był...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 września 2017

polecam jako makijażystkę i fotografa wątek zamknięty Polecam p. Dorotę! Malowała mnie na mój ślub oraz moją mamę. Wybierając...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

Sesja zdjęciowa u Doroty Lipińskiej wątek zamknięty Sesja zdjeciowa u Doroty Lipińskiej to nie tylko zdjęcia. Dorota pracuje z...
~Karina Sęp
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 września 2016

Polecam! wątek zamknięty Profesjonalizm, kreatywność, cudowna atmosfera! Serdecznie polecam Studio...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

Wciąż zachwycona:) wątek zamknięty Bardzo polecam, bo korzystałam z makijażu na ślub dla siebie i mamy w...
~Sylwia Nawrot
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2016

Usługa na szóstkę z plusem wątek zamknięty Idealnie dobrany makijaż do wizerunku osoby, wydobywający wszystkie zalety...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Elegancki makijaż i stylizajcja na ważne spotkanie wątek zamknięty Studio Lipińska oceniam bardzo wysoko. Przyjemna obsługa i świetny efekt...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 stycznia 2016

Ważne potrzeby klientek wątek zamknięty W sztuce makijażu oprócz jakości kosmetyków, ważna jest sytuacja, do której...
~goodatservice
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 stycznia 2016

Niespełnione oczekiwania wątek zamknięty W dniu dzisiejszym, po skorzystaniu z uslug pod kątem probnego makijazu...
~Aneta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 stycznia 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Obie panie malowały mnie w dniu ślubu, a pani Dorota wykonywała makijaż...
~Jola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
67

postów

63

wątków

do góry