Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
cudotwórczynie! wątek zamknięty Kasia i Dorota to cudowne, ciepłe kobiety, które potrafiły samą swoją...
~Martina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2015

Dwie świetne babki, które potrafią inspirować i zadbać o kobietę :) wątek zamknięty Dzięki Pani Dorocie i Pani Kasi spędziłyśmy naprawdę miłe popołudnie. Obie...
~Ania L.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

Naprawdę górna półka:) wątek zamknięty Wizyta u Doroty to niezapomniane przeżycie, które pozostawi mam nadzieję...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

ZACHWYCONA :) wątek zamknięty Gorąco polecam Studio Lipińska! Miałam przyjemność oddać się w ręce pani...
~DOMI
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Zadowolona :) wątek zamknięty Skorzystałam z pomocy Pani Doroty i Kasi przy sesji fotograficznej. Wszystkie...
~Klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2015

gorąco polecam wątek zamknięty Gorąco polecam usługi Studia Lipińska. Obsługa na najwyższym poziomie,...
~Joanna Górny
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 października 2014

Wspaniały duet wątek zamknięty Polecam z całego serca duet Pań Lipińskich, które przygotowały mój makijaż...
~Zachwycone klientki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2014

Makijaż Ślubny wątek zamknięty co tu dużo gadać, studio malowało mnie na najważniejszy dzień w życiu- ślub...
~Ela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

Rewelacja! wątek zamknięty Co tu dużo mówić, fantastyczne profesjonalistki! Pani Dorota i Kasia malowany...
~Marta B.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 września 2014

Studio Lipińska - REWELACJA!! wątek zamknięty Po prostu rewelacja!!! Przemiłe Pani Dorota i Kasia zrobiły fantastyczne...
~Magda
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

minia306 - opinia wątek zamknięty Polecam Panią Dorotę i jej córkę Kasię!!! Doskonale dobrany makijaż, lekki,...
~minia306
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2014

Studio Lipińska wątek zamknięty Podejście indywidualne, jakość pierwsza i profesjonalizm - to miejsce, w...
~GJUME
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2014

Polecam! wątek zamknięty Niesamowita przygoda z kreowaniem własnego wizerunku. I chociaż wydawało mi...
~Mariola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2014

Pełen profesjonalizm ;-) wątek zamknięty Makijaż wykonany przez Dorotę to najwyższe dzieło sztuki. Dorotka nie tylko...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 września 2013

polecam wątek zamknięty Wszystkim Paniom, które chcą wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie polecam...
~Arla
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2013

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Zważywszy na to, że na co dzień zupełnie się nie maluję, makijażu bałam się...
~Iwona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2013

Tysi - opinia wątek zamknięty Bardzo miła, fachowa obsługa, polecam.
~Tysi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

POLECAM - 100% satysfakcji wątek zamknięty Idąc do Pani Doroty nie wierzyłam, że przekona mnie dużych zmian, gdyż jestem...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2013

Martyna Folwarska - opinia wątek zamknięty To była wielka przyjemność współpracować z Panią Dorotą i Kasią. Pełen...
~Martyna Folwarska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

makijaż mistrzostwo! wątek zamknięty Pani Dorota malowała mnie do ślubu w sierpniu 2012 roku. Po makijażu próbnym...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
67

postów

63

wątków

do góry