Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM !! wątek zamknięty Korzystam z usług Pani Doroty od 10 lat. Pierwszy makijaż na studniówkę a...
~Iwonka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2012

kasia - opinia wątek zamknięty Piękny makijaż ślubny, przemiła atmosfera. Polecam wszystkim którzy szukają...
~kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

:) wątek zamknięty Serdeczne pozdrowienia dla Pani Doroty :) Makijaz cudowny, zrobiony o 9.30 a...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2012

SERDECZNIE POLECAM!!! wątek zamknięty DZIEKI PANI DOROTCE I JEJ MAKIJAZOWI MÓJ ŚLUB BYL BAJKOWY:)MAKIJAZ SPELNIL...
~angelika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2012

Godna polecenia i profesjonalna. wątek zamknięty Pani Dorota przeprowadziła cykl warsztatów dla pań zatrudnionych w firmie, w...
~Dominika Kotuła
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2012

Dziękuję Pani Dorotko! wątek zamknięty Mój mąż po 17 latach małżeństwa codziennie zauważa, że świetnie wyglądam!!!...
~B.S.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 listopada 2011

poprostu piekne wątek zamknięty Jestem zachwycona talentem Pani Dorotki oraz Pani Kasi.Wszystkie moje...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2011

makijaż ślubny wątek zamknięty gorąco polecam, mialam wykonywany makijaz slubny przez Pania Dorote,...
~Agata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

POLECAM w 100% - OGROMNY TALENT w stylizacji!!!! wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla Doroty za wielki talent i umiejętności w...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 maja 2011

Godne polecenia wątek zamknięty Pani Dorota na podstawie zdjęcia, które wysłałam wcześniej, profesjonalnie...
~Ewa
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2011

profesjonalne wątek zamknięty Pani pokazala mi jak mam sie ubierac zeby wygladac modnie i stylowo do mojej...
~Marianna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lutego 2011

Karolka - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie i przede wszytskim skutecznie :) Doskonałe wyczucie smaku oraz...
~Karolka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 października 2010

analiza kolorystyczna wątek zamknięty bardzo profesjonalna obsługa ... obie Panie widać że mają doświadczenie i...
~Kas
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 września 2010

Kreatywna czarodziejka wizerunku! wątek zamknięty Kreatywna czarodziejka wizerunku! Polecam Panią Dorotę jest arcyfantastyczną...
~Sylwia Nawrot
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2010

Polecam ! wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta, wiele cennych rad i wskazówek, jednym...
~A
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 lutego 2010

Styl i profesjonalizm! wątek zamknięty Styl i profesjonalizm!
~Amenis
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 października 2009

Gorąco polecam! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm świadczonych usług! Polecam obydwie Panie! Dzięki Kasi...
~Kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 września 2009

sympatycznie i fachowo wątek zamknięty Pani Dorota potrafi dostosować się do najtrudniejszych warunków pracy i...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 czerwca 2009

Polecam !! wątek zamknięty Korzystam z usług Pani Doroty już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam. Z...
~shanti
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 listopada 2008

Polecam! wątek zamknięty Przed ważnym balem, udałam się na makijaż do Pani Doroty. Po raz pierwszy...
~Magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 lipca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
67

postów

63

wątków

do góry