Studio Loko

Aranżacja wnętrz

Sopot, al. Niepodległości 799A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ja - opinia wątek zamknięty Absolutnie odradzam. pomijajac fakt, ze ceny sa tragicznie wysokie jakosc...
~Ja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2020

Absolutnie na nie! wątek zamknięty Panie były miłe i dostępne tylko przed podpisaniem umowy, potem niestety...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Nie polecam wątek zamknięty Książkę albo dobry artykuł mogłabym napisać o współpracy ale napisze krótko...
~Hania
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 grudnia 2018

Polecam za profesjonalizm i super współpracę! wątek zamknięty Nasza współpraca z firmą studio loko była dosyć skomplikowana gdyż...
~Dorota
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2018

Polecam! wątek zamknięty Mieliśmy okazję współpracować z Daria, która potrafiła idealnie wyczuć nasze...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

polecam! wątek zamknięty Długo rozważałam czy skorzystać z usług profesjonalnego biura projektowego,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z całego procesu wykończenia mieszkania. Projekt...
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Obsługa jakiej w Polsce brakuje! wątek zamknięty Witam, jestem świeżo upieczoną Klientką. Wraz z Mężem przyszliśmy do LOKO na...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 marca 2018

Nie polecam! wątek zamknięty Bardzo drodzy, jakość usług bardzo niska. Koniecznie podpisać umowę z...
~Anna
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Świetne pomysły i wyjątkowa kreatywnosc wątek zamknięty Uważam, ze to najlepsze biuro projektowe w Trojmiescie! Trafiłam do Loko...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Polecam :) wątek zamknięty Miły, kompetentny i piękny ;) zespół z bardzo fajnymi pomysłami na wnętrza.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Klasa, perfekcja, dobry kontakt wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z realizacji mojego projektu przez studio LOKO....
~M.K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Niezwykle kreatywne i elastyczne studio projektowe wątek zamknięty Z przyjemnością wystawię pozytywną ocenę Studio Loko. Moje mieszkanie...
~Beata
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Numer 1 w projektowaniu i aranżacji wnętrz! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Studio Loko! Projekt, aranżacja, dobór kolorystki i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry