Studio Masażu SPA-Med

Salony masażu

Gdańsk, Bulońska 18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pacjentka Pana Romana - najlepszego masażysty! - ocena Pan Roman ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Od jakiegoś czasu korzystam z...
~Pacjentka Pana Romana - najlepsz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 grudnia 2023

Przemysław - opinia wątek zamknięty Po 1 masażu już byłem jak nowo narodzony. Jestem szefem kuchni od wielu lat w...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 marca 2020

Super masażysta wątek zamknięty Od lat zmagam się z bólem szyi i ramion. Po masażach co drugi dzień a teraz...
~Agata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 września 2019

Pan Romek na wieki wieków amen! wątek zamknięty Na Pana Romka po prostu brak słów! Niesamowicie skuteczny cudotwórca! Z...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2019

skolioza wątek zamknięty Od lat zmagam się z dużą skoliozą a co się z tym wiąże - z mocnym bólem...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 października 2018

JUŻ ZAWSZE TYLKO DO PANA ROMKA wątek zamknięty Od kilku lat dokuczał mi ból pleców, a wizyty u ortopedów dawały średnie...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

Profesjonalnie wątek zamknięty Od ponad 2 lat korzystam z usług salonu. Gorąco polecam. W pełni...
~MICHAŁ
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2017

Świetne miejsce wątek zamknięty Na zabiegi i masaże chodzimy do Pana Romana całą rodziną. Już od wielu lat...
~Najmłodszy członek rodziny Król
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Gorąco polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim usługi Pana Romka! Jest zawodowcem i tak jak piszą...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Cudotwórca! wątek zamknięty Od dwóch miesięcy nie wiem co to leki przeciwbólowe, a wcześniej bóle...
~Arek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2017

Polecam! wątek zamknięty Problemy z moim kręgosłupem pojawiały się u mnie wielokrotnie w wyniku pracy...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

WSPANIAŁY FACHOWIEC POLECAM POLECAM wątek zamknięty Pan Roman to znakomity fachowiec.Polecam go Serdecznie, nie ma drugiego...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

Super masażysta:) wątek zamknięty Trafiłam ostatnio na 2 wspaniałe osoby:SIOSTRZYCZKĘ i MASAŻYSTĘ .Siostra...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

Wspaniały masażysta Polecam !!!!! wątek zamknięty Ok.20 lat temu mojego sparaliżowanego po wylewie męża masował bardzo dobry...
~Mira
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2016

Paweł wątek zamknięty Pół roku temu zwróciłem się do Pana Romana o pomoc w sprawie silnych bólów...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

Polecam! wątek zamknięty Świetna obsługa! Pan Roman jest zawodowym masażystą z ogromnym wieloletnim...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

Polecam!!!!! wątek zamknięty Już drugi raz korzystam za każdym razem kupuję karnet 10 zabiegów , po...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

Godny polecenia wątek zamknięty Pan Roman godny polecenia masażysta oraz jego profesjonalizm. Po masażach...
~Słonecznik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

POLECAM wątek zamknięty Korzystam z usług pana Romana od roku i nie mam zastrzeżeń. Pełen...
~Helena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2015

POLECAM !!! wątek zamknięty Polecam serdecznie i korzystam wraz z rodziną. Jest jak opisano w poniższych...
~P.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry