Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rzesy 1 do 1 wątek zamknięty Niema większej profesjonalistki kazda inna pseudo kosmetyczka stylistka rzes...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

Bardzo dobrze zrobione rzęsy wątek zamknięty Chodziłam kilka lat temu do Agnieszki na rzęsy i zawsze byłam zadowolona....
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2015

ocena wątek zamknięty wszystko na CELUJACO jestem klientka od dobrych paru lat i bardzo sobie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

Super wątek zamknięty Od kilku miesięcy chodzę do Pani Agnieszki na rzęsy i są rewelacyjne! dobrze...
~Osia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

super rzęsy wątek zamknięty Nie poznałam takiej zdolnej osoby jaką jest Aga ,perfekcja w całej...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 września 2013

zawsze perfekcyjnie wątek zamknięty przedłużam rzęsy u Agi od 2 lat i zawsze sa zrobione bardzo dokładnie. rzęsy...
~Izzy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

Poprostu ekstra!!!! wątek zamknięty To była moja pierwsza wizyta, pierwsze w życiu przedłużanie/zagęszcznie rzęs...
~Asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2012

W 100% POLECAM wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z przedłużania rzęs u Agnieszki! Atmosfera ,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 października 2011

Najpiękniejsze rzęsy w Trójmieście! wątek zamknięty Agnieszka jest mistrzem! Rzęsy wyglądają elegancko, długo się trzymają i jest...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2011

Polecam!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z efektu przedłużania rzęs. Polecam ten zabieg w...
~Lena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

Baaardzo polecam wątek zamknięty Efekt super, rzęsy długo się trzymają. Naprawdę warto, gorąco polecam:)
~abc
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lipca 2011

Super!!! wątek zamknięty Efekt powalający i mega zadowolenie , Na pewno skorzystam wielokrotnie !!!...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Gorąco polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim Paniom przedłużanie i zagęszczanie rzęs u Pani Agnieszki....
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lutego 2011

rzęsy wątek zamknięty Uważam, że do tego trzeba mieć talent manualny i trzeba po prostu KOCHAĆ to...
~ags
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 grudnia 2010

Iza - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Panią Agnieszkę. Piękne rzęsy i super się trzymają.
~Iza
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 grudnia 2010

jestem pod wrażeniem wątek zamknięty długo mnie korciło żeby przedłużyć i zagęścić rzęsy i w końcu się...
~Iwona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry