Studio Rekreacyjne B52

Siłownie i fitness kluby

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 105

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Misiek - opinia wątek zamknięty SPRZĘTU DUŻO I CO Z TEGO PRZERAŻA MNIE SYF JAKI TAM PANUJE SMRÓD W SZATNIACH...
~Misiek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2013

Super! wątek zamknięty Siłownia bardzo domowa,nie ma tzw lanserki.To nie siłownia z typu przychodzę...
~XXX
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2013

fajnie... lubię tu wracać wątek zamknięty Nie wiem dlaczego wystawiacie taką przykrą opinię. Żałuję że nie ma tu usług...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

Czy nadaje sie dla Kobiet? wątek zamknięty Chciałabym się dowiedzieć czy można w tej silowni po prostu po ćwiczyć, nie...
~Niezdecydowana
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2012

Polecam !!! wątek zamknięty Super klimat, można fajnie poćwiczyć za dobrą cenę.
~Lolo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2011

Jak najbardziej wątek zamknięty polecam. tanio, miła atmosfera, fajny wystrój, wystarczający sprzęt.
~GERWAZY
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 maja 2011

polecam wątek zamknięty dobry sprzet, kultura, obsluga ok
~rico
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 października 2010

Generalnie polecam, ale jeszcze wiele trzeba tam zmienić... wątek zamknięty ... aby było można powiedzieć że jest dobrze. Obsługa klienta kuleje, klient...
~Rafał
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 lutego 2010

polecam wątek zamknięty Panuje rodzinna atmosfera, na szczęście nie ma lanserki, fajni ludzie, moim...
~R
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 października 2007

Polecam wątek zamknięty Teraz karnet kosztuje 75zl/10wejsc 90zl/ mc przynajmniej tak bylo przed...
~cIN
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 września 2007

Polecam ! wątek zamknięty Na siłownie chodziłem 2 lata i po przerwie znów się wybieram. dużo sprzętu,...
~WK
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 lipca 2007

Ceny... wątek zamknięty Jakieś półtora roku temu chodziłem... 65zł - 10 wejść /mc 80zł kiedy i ile...
~Jaca
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 maja 2007

CENY ? wątek zamknięty Czy ktos wie gdzie dokładnie miesci sie ta siłownia i jakie sa ceny ?? Mam...
~Asia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 maja 2007

kkk - opinia wątek zamknięty Rewelacyjna siłownia duzo sprzętu, otwarta cały dzien i towarzystwo ok...
~kkk
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 maja 2007

polecam! wątek zamknięty duzo sprzetu, spoko ludzie, klimatyzacja dziala :D i fajna Pani za barem :D
~fabio
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 13 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

15

wątków

do góry