Studio Retro

Fryzjerzy Paznokcie Salony kosmetyczne

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 35

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Koloryzacja wątek zamknięty Byłam niedawno u Pani Dagmary na koloryzacji i jestem bardzo zadowolona....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

Efekt WOW, polecam koloryzację i strzyżenie u Dagmary wątek zamknięty Po porodzie chciałam zmian - Dagmara namówiła mnie na dość ostre cięcie i...
~Daria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Byłam u p.Dagmary pierwszy raz , doradziłam mi była bardzo kompetentna ,...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 października 2016

Zdecydowane TAK !! wątek zamknięty Jestem zachwycona! Najpierw robiłam koloryzację, cięcie i upięcie na swój...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty JA jak i moja teściowa jesteśmy bardzo zadowolone z usługi. Weszłam do salonu...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 maja 2016

Kolejny raz.. wątek zamknięty Jestem baardzo szczesliwa. Jak zawsze wychodze z cudownym kolorem jak i...
~Agieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

Polecam metamorfozę u Pani Dagmary wątek zamknięty Gorąco polecam panią Dagmarę. Wybrałam się do studia retro zachęcona licznymi...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

gorąco polecam! wątek zamknięty Moja wizyta nie należała do najkrótszych, lecz na pewno się nie dłużyła....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Kreatywność inaczej wątek zamknięty Ja niestety nie podzielam tych zachwytów. Panie faktycznie są miłe, jest...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2016

Bardzo gorąco polecam! wątek zamknięty Mam postrzępione loki, sterczące na wszystkie strony (a raczej miałam)....
~Hipis
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam salon dla wszystkich kobiet zmęczonych brakiem...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

Najlepszy salon!!! wątek zamknięty Gorąco polecam!!! Z usług Pani Natalii skorzystałam ponownie po raz kolejny i...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2015

Zdecydowanie polecam studio retro wątek zamknięty Byłam kilka razy w studio retro. Nigdy się nie zawiodłam. Salon urządzony...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Polecam bardzo!!! wątek zamknięty Najlepszy fryzjer na świecie. Wczoraj byłam i już po pierwszych ciachnięciach...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

Rewelacja!!! wątek zamknięty Powiem krótko ,byłam pierwszy i napewno nie ostatni raz. Polecam Serdecznie.
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Pełny profesjonalizm wątek zamknięty Jestem zachwycona niezwykłym kunsztem Pani Dagmary. Pierwszy raz od wielu lat...
~Bożena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Polecam p. Natalie wątek zamknięty Witam, byłam rozjaśnic włosy z koloru brąz,nie tylko Pani Natalia wspaniale...
~livi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

3 razy TAK !!! wątek zamknięty Poszłam do Pani Natali właściwie z przypadku. Pare dni wcześniej fryzjerka...
~Paula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Natalia - opinia wątek zamknięty Rzadko kiedy zdarza się, że kobieta wychodzi w pełni zadowolona od fryzjera....
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 czerwca 2015

Polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam zarówno czesanie (zwł. fryzury ślubne), jak i strzyżenie....
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry