Studio Szczupłej Sylwetki ROLLETIC

Modelowanie sylwetki

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 2/28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - opinia Wspaniałe miejsce. 2 i pół miesiąca systematycznego chodzenia i całkowicie...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 22 czerwca 2023

Agnieszka - opinia Polecam, nie tylko w celach odchudzających ale też rehabilitacyjnych. Ze...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2023

Malgosia H - opinia Wspaniałe miejsce, właścicielka (prowadząca) jest bardzo sympartczna, caly...
~Malgosia H
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lutego 2023

Dominika - opinia Polecam z całego ️ cudowna atmosfera w gabinecie a efekty spektakularne !...
~Dominika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 stycznia 2023

Asia, lat 38. - opinia Polecam! Totalna poprawa jakości życia-zwiększenie ruchomości w stawach,...
~Asia, lat 38.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 listopada 2022

Klaudia - opinia Od kilku lat zmagam się z obrzękiem limfatycznym nogi. Drenaże limfatyczne...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 maja 2022

Ewelina - opinia wątek zamknięty Trafiłam do studia jakiś czas temu i już wiem,że zostanę tu na dłużej. Sama...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lutego 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Spróbowałam z ciekawości i początkowo przyznam, że bardzo sceptycznie...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lutego 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Kochani, Przy regularnym korzystaniu i dobrej prowadzącej są naprawdę super...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Luiza - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam to miejsce! Jedyny taki, profesjonalny masaż limfatyczny w...
~Luiza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Anita - opinia wątek zamknięty Chodzę na rolletic od dwóch tygodni i widzę efekty pokazały mi się mięśnie...
~Anita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2021

Paulina G - opinia wątek zamknięty Jeśli jesteś niezdecydowana, polecam - sprobój. Zdecydowanie miejsce na plus....
~Paulina G
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 lipca 2021

Malgorzata - opinia wątek zamknięty Trafiłam na rolletic z uszkodzonym nerwem strzałkowym. Świdrujący do mózgu...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 maja 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam! Masaż sprawdza się w walce z cellulitem. Miła obsługa i...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 maja 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam masaż Rolletic w Studiu na Morenie, gdzie panuje super...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam masaż rolletic. Dokuczał mi uciążliwy ból pleców spowodowany...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 stycznia 2021

DD - opinia wątek zamknięty Efekty wyszczuplające widoczne są już po kilku zabiegach ponadto masaż pomógł...
~DD
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 grudnia 2020

Monika - opinia wątek zamknięty przypadku masaż rolletic jest skuteczny. Już po 5 zabiegach widać poprawę -...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 czerwca 2020

Gorąco polecam wątek zamknięty Gorąco polecam Rolletic na Morenie prowadzony przez profesjonalną osobę....
~Ela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lipca 2019

Super zajęcia wątek zamknięty Bardzo polecam Jestem zawchwycona zajęciami Atmosfera super Prowadząca...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
118

postów

116

wątków

do góry