Studio Szczupłej Sylwetki ROLLETIC

Modelowanie sylwetki

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 2/28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia nowy temat przypadku masaż rolletic jest skuteczny. Już po 5 zabiegach widać poprawę -...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 czerwca 2020

Gorąco polecam Gorąco polecam Rolletic na Morenie prowadzony przez profesjonalną osobę....
~Ela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lipca 2019

Super zajęcia Bardzo polecam Jestem zawchwycona zajęciami Atmosfera super Prowadząca...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 czerwca 2019

Rewelacja! ! ! Jestem z reguły niedowiarkiem. Zdecydowałam się regularnie chodzić na...
~Nikol
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 marca 2019

Gorąco polecam!!! Super atmosfera i profesjonalna obsługa. Efekty są niesamowite, już po...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 marca 2019

Polecam ! wątek zamknięty Super klimat ! Mega odprężenie :)
~Ala O.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2018

Niemożliwe staje się możliwe wątek zamknięty Na rolletic do Magdy chodzę od 4 miesięcy. Schudłam 13 kg łącząc rolletic z...
~Dominika
-

dodano: 8 października 2018

Polecam gorąco wątek zamknięty Gorąco polecam, rolletic daje super efekty w krótkim czasie, chodzę 2...
~Ania
-

dodano: 4 lipca 2018

Bardzo poleca wątek zamknięty Na rolletic chodzę już 3 tygodnie i widać pierwsze efekty
~Gosia
-

dodano: 28 kwietnia 2018

Opinia wątek zamknięty Bardzo bardzo polecam. Chodzę od 7 lat. Madzia pełen profesjonalizm.
~Daniela
-

dodano: 28 kwietnia 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Na rolletic chodzę już rok. Schudłam 10 kg bez większych wyrzeczeń.Prowadząca...
~Joanna
-

dodano: 20 kwietnia 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Na rolletic chodzę 6 tydzień i już jestem bardzo zadowolona. Ubyło mi 6 kg,...
~Małgosia
-

dodano: 23 marca 2018

Polecam! wątek zamknięty Rolletic w styczniu poleciła mi koleżanka. Masaż dostosowany indywidualnie...
~Doris
-

dodano: 5 marca 2018

DROGIE BABKI!!! wątek zamknięty Od miesiąca uczęszczam na rolletic. Efekty są już widoczne, cellulit znika....
~Kinga
-

dodano: 22 lutego 2018

Naprawdę widać poprawę 👍 wątek zamknięty Do gabinetu uczęszczam od miesiąca , lecz śmiało polecę go z czystym...
~Malgosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 maja 2017

ROLLETIC wątek zamknięty skuteczne gubienie zbędnych kilogramów,kształtowanie sylwetki,przy...
~anita
-

dodano: 7 kwietnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Super atmosfera, pełen profesjonalizm, a co najważniejsze są efekty! Polecam...
~Dagmara
-

dodano: 16 marca 2017

Bardzo Polecam wątek zamknięty Super fachowa i mila Pani prowadząca, znakomite efekty ( spadek wagi i...
~Agnieszka
-

dodano: 27 lutego 2017

Polecam !!! wątek zamknięty Miejsce godne polecenia... miła atmosfera, mega poprawa samopoczucia,...
~Ania
-

dodano: 27 lutego 2017

Naprawde warto! wątek zamknięty Na rolettic uczęszczam od jakichś dwóch miesięcy. Muszę powiedzieć że jestem...
~Obiektywna
-

dodano: 26 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
102

99

wątków

do góry