Studio Szczupłej Sylwetki ROLLETIC

Modelowanie sylwetki

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 2/28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Luiza - opinia nowy temat Serdecznie polecam to miejsce! Jedyny taki, profesjonalny masaż limfatyczny w...
~Luiza
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 25 listopada 2021

Anita - opinia Chodzę na rolletic od dwóch tygodni i widzę efekty pokazały mi się mięśnie...
~Anita
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 18 sierpnia 2021

Paulina G - opinia Jeśli jesteś niezdecydowana, polecam - sprobój. Zdecydowanie miejsce na plus....
~Paulina G
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 29 lipca 2021

Malgorzata - opinia Trafiłam na rolletic z uszkodzonym nerwem strzałkowym. Świdrujący do mózgu...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 maja 2021

Ania - opinia Bardzo polecam! Masaż sprawdza się w walce z cellulitem. Miła obsługa i...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 10 maja 2021

Agnieszka - opinia Szczerze polecam masaż Rolletic w Studiu na Morenie, gdzie panuje super...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 26 kwietnia 2021

Magda - opinia Szczerze polecam masaż rolletic. Dokuczał mi uciążliwy ból pleców spowodowany...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 9 stycznia 2021

DD - opinia Efekty wyszczuplające widoczne są już po kilku zabiegach ponadto masaż pomógł...
~DD
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 21 grudnia 2020

Monika - opinia przypadku masaż rolletic jest skuteczny. Już po 5 zabiegach widać poprawę -...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 czerwca 2020

Gorąco polecam wątek zamknięty Gorąco polecam Rolletic na Morenie prowadzony przez profesjonalną osobę....
~Ela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lipca 2019

Super zajęcia wątek zamknięty Bardzo polecam Jestem zawchwycona zajęciami Atmosfera super Prowadząca...
~Ola
-

dodano: 28 czerwca 2019

Rewelacja! ! ! wątek zamknięty Jestem z reguły niedowiarkiem. Zdecydowałam się regularnie chodzić na...
~Nikol
-

dodano: 15 marca 2019

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Super atmosfera i profesjonalna obsługa. Efekty są niesamowite, już po...
~Karolina
-

dodano: 8 marca 2019

Polecam ! wątek zamknięty Super klimat ! Mega odprężenie :)
~Ala O.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 października 2018

Niemożliwe staje się możliwe wątek zamknięty Na rolletic do Magdy chodzę od 4 miesięcy. Schudłam 13 kg łącząc rolletic z...
~Dominika
-

dodano: 8 października 2018

Polecam gorąco wątek zamknięty Gorąco polecam, rolletic daje super efekty w krótkim czasie, chodzę 2...
~Ania
-

dodano: 4 lipca 2018

Bardzo poleca wątek zamknięty Na rolletic chodzę już 3 tygodnie i widać pierwsze efekty
~Gosia
-

dodano: 28 kwietnia 2018

Opinia wątek zamknięty Bardzo bardzo polecam. Chodzę od 7 lat. Madzia pełen profesjonalizm.
~Daniela
-

dodano: 28 kwietnia 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Na rolletic chodzę już rok. Schudłam 10 kg bez większych wyrzeczeń.Prowadząca...
~Joanna
-

dodano: 20 kwietnia 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Na rolletic chodzę 6 tydzień i już jestem bardzo zadowolona. Ubyło mi 6 kg,...
~Małgosia
-

dodano: 23 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
110

107

wątków

do góry