Studio Szczupłej Sylwetki ROLLETIC

Modelowanie sylwetki

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 2/28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Warto! wątek zamknięty Uważam, że rolletic to super sprawa wiadomo że jak będziemy objadać się...
~Anita
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

To naprawdę działa!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam Rolletic u przemiłej i sympatycznej Magdy,która dba o to...
~Amia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

polecam wątek zamknięty Przesympatyczna prowadząca.Efekty widoczne. Chodzę od 5 lat i nie wyobrażam...
~Daniela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

serdecznie polecam wątek zamknięty Polecam rolletic u Magdy każdej kobiecie,na humor i zgrabną ujędrnioną...
~Forsycja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2016

Super masaż wątek zamknięty Rolletic u Magdy jest absolutnie fantastyczny. Czuję się po nim lepiej...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

Masło - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Należę do szczupłych osób wiec nie zależy mi na...
~Masło
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2016

jedyne takie miejsce wątek zamknięty Gorąco polecam to studio. Mila atmosfera, ludzie i przede wszystkim...
~Daria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2016

polecam wątek zamknięty Gorąco polecam - bez względu na pogodę, porę roku i dnia - oczyszczający,...
~angelika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

Bardzo polecam- naprawdę działa wątek zamknięty Do p.Magdy trafiłam z polecenia koleżanki. Poszłam z niedowierzaniem. Po...
~Katarzyna Krupińska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2015

Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM!!!!!! wątek zamknięty Chodzę na masaże do gabinetu pani Magdy już od 24 lutego po trzech...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

Polecam gorąco!!! wątek zamknięty Co tu dużo pisać....Uwielbiam rolletic i samą Magdę. Ciało doskonale się...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

POLECAM! wątek zamknięty Bardzo mocno polecam masaże wyszczyplająco - ujędrniające u Magdy. Program...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

rewelacja! wątek zamknięty z rozmiaru XL do M w 10 tygodni! super program żywieniowy, bardzo przyjazna...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2015

TO DZIAŁA !! REWELACJA! wątek zamknięty WŁAŚCICIELKA TEGO SALONU - TO SKARB! ;) MOTYWUJE CZŁOWIEKA I DBA O KAŻDĄ Z...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy chcieliby poprawić wygląd swojej sylwetki, którzy...
~AniaM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 października 2014

Polecam... wątek zamknięty Czemu? Co tu dużo mówić. Miałam problem z rozstępami. Po miesiącu chodzenia...
~Mars
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 października 2014

Polecam! :) wątek zamknięty MAGDO, Dziękuję za pomoc w zgubieniu zbędnych kilogramów i za atmosferę...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

SUPER!!!!! wątek zamknięty Wszystkim polecam, uwielbiam rolletic, chodzę regularnie ponad pół roku,...
~Bożena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

POLECAM wątek zamknięty Cellulitu pozbyłam się już po 3 wizycie. Przyjemny masaż w doborowym...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

SZCZERZE POLECAM WSZYSTKIM PANIOM !!! wątek zamknięty Szczerze polecam wszystkim Paniom masaż - drenaż limfatyczny u Magdy, który...
~Ela M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
118

postów

116

wątków

do góry