Studio Szymon

Fryzjerzy

Gdańsk, Marii Ludwiki 43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
bardzo stała klientka wątek zamknięty Szymon jesteś super przecież wiesz jestem twoją klientką chyba od prawie 20...
~MARZENA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2018

beata wątek zamknięty mogę jedynie polecać usługi w tym salonie fryzjerskim .
~beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Zdecydowanie na tak!!! wątek zamknięty Gorąco polecam usługi u Pana Szymona. To świetny fachowiec w swojej...
~Ulkies
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

najlepszy fryzjer, u jakiego byłam wątek zamknięty jeśli fryzura albo zabieg zaszkodziłby naszym włosom, dowiesz się tego, bez...
~lenn
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

polecam wątek zamknięty dziś coraz mniej już fryzjerów, którzy farbując włosy osiągają efekt...
~Nata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

Świetny profesjonalsta i znawca fryzur. wątek zamknięty Pan Szymon to najlepszy profesjonalista w Gdańsku.Nie znam lepszego...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

Polecam wątek zamknięty Jestem klientką P. Szymona od kilku lat i nigdy nie wyszłam z salonu...
~A.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

NAJLEPSZY!!! wątek zamknięty Gorąco POLECAM Pana Szymona. PROFESJONALISTA w każdym calu. Klikuktornie...
~D.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 września 2016

Najlepszy fryzjer w Gdańsku wątek zamknięty Regularnie uczęszczam do Pana Szymona, jest świetny!!!!! Włosy mam jedwabiste...
~MALENA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2016

nie,nie,nie wątek zamknięty Jedyne, co faktycznie na plus - to fryzjer poświęca dużo czasu na klientkę....
~katija
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

polecam :-) wątek zamknięty Farbowałam włosy po raz pierwszy w tym salonie, u pana Szymona :) Jestem...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

polecem ! wątek zamknięty Farbowałam dzisiaj włosy po raz 2 w tym salonie i nie zamienię go na żaden...
~mm
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

Nie polecam wątek zamknięty Korzystałam że Studio Szymon pierwszy i ostatni raz. Pani Ania która miała...
~Iw
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

Salon warty odwiedzenia ale.... wątek zamknięty Korzystam z usług Pana Szymona, jakość usług bardzo dobra, ale sam Pan to...
~Asia
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

Polecam każdemu! wątek zamknięty Mam 17 lat, pana Szymona poleciła mi mama i bylam nastawiona troszkę...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 maja 2014

SUPER!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim. Cudna atmosfera, piękna kojąca muzyka, super ceny. To...
~:)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Nie tylko p. Szymon tam pracuje :) wątek zamknięty Zdecydowanie polecam ten salon. Miło, sympatycznie i w przystępnych cenach....
~Ona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 listopada 2013

rewelacja wątek zamknięty do salonu chodze od poczatku istnienia z malymi przerwami ,super klimat,super...
~monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Trafilam do p. Szymona po raz pierwszy i strzal w dziesiatke. Praktycznie nie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Polecam:) wątek zamknięty Chodzę do Pana Szymona od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Polecam....
~Joanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52

postów

47

wątków

do góry