Studio S

Salony kosmetyczne Fryzjerzy

Gdańsk, Szczęśliwa 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Januez - ocena Usługa straszna koszt 65 zł za parodie strzyżenia i mycie. 09.11.9Poprawa...
~Januez
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 10 listopada 2023

Renata - opinia wątek zamknięty Polecam Panią Agatę i usługi salonu - profesjonalnie, z pasją i uśmiechem na...
~Renata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 grudnia 2020

O312 - opinia wątek zamknięty Ponownie odwiedziłam Salon (pKaterinka)Moje włosy są przepiękne Polecam...
~O312
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 września 2020

Dominika - opinia wątek zamknięty Polecam wszystko p. Agatę . Jest naprawdę profesjonalistą. Farbę kładzie...
~Dominika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 grudnia 2019

Dobre miejsce:) wątek zamknięty Jeżeli chcesz mieć młodą fryzurę, zadbane włosy, zrelaksować się, uzyskać...
~mm
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 października 2019

Pani Agata! Zdecydowanie polecam ! wątek zamknięty Trafiłam na fotel do Pani Agaty z poprawka po nieudanym sombre w innym...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lipca 2019

Pełen profesjonalizm !!! wątek zamknięty Przeszłam już przez ręce 3 fryzjerek i za każdym razem jestem zadowolona !...
~Ala
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 października 2018

Katastrofa wątek zamknięty Po prostu unikajcie. Włosy miały być skrócone, zostały zmasakrowane
~Ja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 października 2018

Zadowolona wątek zamknięty Parę razy korzystałam z usług i za każdym razem mam poprawiony humor....
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2018

Marlena-polecam wątek zamknięty Pierwszy raz otrzymałam wiele cennych informacji z zakresu pielęgnacji moich...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

Polecam p. Kasię!!! wątek zamknięty Fryzjerka z prawdziwego zdarzenia! Świetnie mi doradziła. Kolor i cięcie -...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

Polecam Panią Marlene. wątek zamknięty Jestem oczarowana praca i umiejętnościami Pani Marleny. Ciepła sympatyczna...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Polecam p.Kasie wątek zamknięty Byłam ostatnio w salonie i trafiłam na p.Kasię. Niesamowita...
~Werka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

TRAGEDIA!!!!!!! wątek zamknięty Poszlam wycieniowac wlosy siegajace mi prawie do pasa. Nic szczegolnego,...
~M.B
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lipca 2017

Nie polecam!!! wątek zamknięty Cena nie adekwatna do tego co mialam na glowie ,caly czas mialam szarpane...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 czerwca 2017

Najlepsza fryzjerka!!! wątek zamknięty Jestem zachwycona umiejętnosciami Pani Oli jest rewelacyjna, od dawna nie...
~Wierna klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

Polecam Panią Olę. wątek zamknięty W salonie pracuje także Pani Ola.Jest bardzo profesjonalną fryzjerką.Słucha...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 czerwca 2017

Polecam! Pani Agata! wątek zamknięty Szczerze polecam Panią Agatę! Zna się na swojej pracy a przy tym jest miła i...
~Ewka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Obsługa - beznadziejna wątek zamknięty Ceny z kosmosu --- zamiast pasemek jasnych ,wyszły rude włosy, i to nie...
~delicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 maja 2017

Agata jest najlepsza wątek zamknięty Zgadzam się z poprzednią opinią iż Agata jest fryzjerka "na lata". Lubi swoją...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry