Studio Tańca Pod Kwadratem

Kursy tańca

Gdańsk, al. Grunwaldzka 355

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła tańca jak ktoś chce się nauczyć pierwszego tańca do ślubu...
~Przemek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

świetna szkoła wątek zamknięty polecam, jak dla mnie najlepsza szkoła tańca w okolicy
~kamil
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Nauczyciel straszny wątek zamknięty Bardzo nie miłe przywitanie, straszna atmosfera i nauczyciel zero...
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Wszystko fajnie tylko prowadzący nie. wątek zamknięty Wspólnie z partnerem uczęszczaliśmy na ten kurs, skorzystaliśmy z grupona....
~Anna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lutego 2013

Opinia dla tych którzy szukają tańca... wątek zamknięty Polecam Klub Pod Kwadratem tym kursantom, którzy szukają dobrych warunków do...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 listopada 2012

oj panie starszy wątek zamknięty Pan Darek Zawsze był cynikiem a jego poziom nauczania był średni,-wystarczy...
~asta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 października 2012

prowadzący olewający :/ wątek zamknięty instruktor (pan Darek?) kompletnie nie przykłada się do prowadzenia zajęć....
~Piotr
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2012

ZADOWOLONA wątek zamknięty OD KILKU MIESIĘCY RAZEM Z PARTNEREM CHODZĘ NA ZAJĘCIA DO PANA DARKA .PO DWÓCH...
~OLA
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2012

Mogłoby być lepiej, ale nie jest źle wątek zamknięty Witam, potwierdzam kilka wcześniejszych opinii. Prowadzący nie za bardzo...
~fredi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2012

bardzo fajna szkoła tańca, kompetentny i miły prowadzący wątek zamknięty Polecam te szkołę wszystkim, którzy chcieliby zdobyć dobre szlify w tańcu....
~Ola
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 czerwca 2012

Zaangażowanie własne wątek zamknięty Co z wami wszystkimi?, ja właśnie uczęszczam na kurs tańca właśnie do tej...
~bucia.m
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 marca 2012

nie tylko "olewajacy prowadzący" ale ... wątek zamknięty ... ale także bardzo kompetentna instruktorka. Może firma ma problem z kadrą?i
~Jajacek
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

OLEWAJĄCY PROWADZĄCY wątek zamknięty pan instruktor olewa kursantów i mam wrażenie że sam nie potrafi za bardzo...
~:-(
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 stycznia 2011

... wątek zamknięty ...a ja nie zgadzam sie z dwoma jak mysle krzywdzacymi prowadzacego...
~basia
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2011

świetny klimat wątek zamknięty Moim zdaniem kurs jest prowadzony na bardzo wysokim poziomie, mam porównanie...
~keks
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 marca 2011

NIEPROFESJONALIZM wątek zamknięty Trener - za dużo mówi, za mało pokazuje. Zamiast opowieści o tańcu wolałbym...
~Nieistotny
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 lutego 2011

To nie szkoła, to parodia szkoły raczej wątek zamknięty Byłam, widziałam...Szok. Jest Pan Darek, który jeśli kiedyś umiał tańczyć to...
~Martusia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lutego 2011

Trener mnie olal! wątek zamknięty zaczynalam zajecia w sezonie letnim, na poczatku bylo super, bo duzo ludzi,...
~sloneczko88
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 września 2010

SUPER-! ROZRYWKA wątek zamknięty PIĘKNIE SIĘ TU POCIMY. A INSTRUKTOR PAN DAREK NIE DAJE POPAŚĆ W RUTYNĘ-CIĄGLE...
~TAŃCZĄCA Z MUZYKĄ
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 marca 2010

POLECAM REWELACJA !!! wątek zamknięty Miła atmosfera, kompetentny i sympatyczny prowadzący, możliwość skorzystania...
~P
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

29

wątków

do góry