Studio kosmetyczne Wenus

Paznokcie Podolodzy

Gdańsk, Tadeusza Kościuszki 164/166

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mirosław - ocena Miła i profesjonalna obsługa. Usługi na najwyższym poziomie.
~Mirosław
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 11 lutego 2024

Najlepszy gabinet w Trójmieście wątek zamknięty Przyjemna atmosfera. Bardzo miły i wykwalifikowany personel. Polecam!
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 września 2019

Polecam! wątek zamknięty Świetni ludzie, wspaniały klimat i przede wszystkim profesjonalność! Chodzę...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

Rewelacja:)))) wątek zamknięty Najlepsze studio w Trójmieście..Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście...
~Madzia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2009

opinia wątek zamknięty Goraco polecam ten salon kosmetyczny. Obsluga jest mila i profesjonalna.
~Martyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 listopada 2014

pełen profesjonalizm wątek zamknięty "Wenus" może być wzorem dla innych zakładów: obsługa profesjonalna, grzeczna...
~basia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 czerwca 2013

Profesjonalna ekipa wątek zamknięty Studio na wysokim poziomie, czułam się jak w gabinecie lekarskim. Polecam...
~Marzena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 czerwca 2013

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Gabinet polecono mi w poradni stopy cukrzycowej w Gdańsku, na miejscu...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 maja 2013

SUPER !!! wątek zamknięty Do gabinetu trafiłem za namową diabetologa gdyż mam cukrzycę i poważne...
~Szczpan
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 marca 2011

Rewelacja;) wątek zamknięty Dziś Pan Paweł założył mi klamry na wrastające paznokcie, jestem bardzo...
~Karolina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 lutego 2010

Polecam wątek zamknięty Byłam w gabinecie Wenus na założenie klamer drutowych. Zabieg wykonany...
~Szkotka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 lutego 2010

Iwona wątek zamknięty Polecam każdemu Naprawdę profesjonalny zakład.Polecam wszystkim tym, którzy...
~Iwona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2009

Daniel - opinia wątek zamknięty Korzystałem z wielu gabinetów kosmetycznych i zdecydowanie ten jest...
~Daniel
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 marca 2009

Beata Rożek - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie nagrodzone "Złotym Frezem" oraz...
~Beata Rożek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

14

wątków

do góry