Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Firma godna polecenia. Tapicerka wyczyszczona bardzo ładnie w korzystnej cenie.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 września 2018

Pranie 2 dużych dywanów i 1 mały chodnik. wątek zamknięty Usługa wykonana profesjonalnie, szybko i w przystępnej cenie. Bezproblemowo....
~Olga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2018

Solidna firma wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z uslugi. Praca wykonana, szybko, dokladnie I...
~Sandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Firma godna polecenia wątek zamknięty Sprawnie, solidnie i w przystępnej cenie wyczyścili mój zestaw wypoczynkowy....
~janusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

Rewelacja! wątek zamknięty Bardzo polecam! Nie dość, ze usługa wykonana perfekcyjnie, cena przystępna,...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

Wcześniej ich zamawiałam wątek zamknięty Są dobrzy ale nie są lepsi. Ogólnie to polecam. Firma jak inne po za kulturą...
~dawee
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2016

Czyszczenie tapicerki wątek zamknięty Polecam Studio czystości. Czyszczona była kanapa i dwa fotele. Efekt...
~Julia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 listopada 2016

ewusia wątek zamknięty Chciałabym podziękować przemiłemu Panu za perfekcyjne wyczyszczenie dywanów,...
~ewusia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Pranie tapicerki wątek zamknięty Jestem zachwycona profesjonalizmem tej firmy , korzystam z jej uslug juz...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

Ozonowanie polecam gorąco ! wątek zamknięty Skorzystałam z usługi ozonowania żeby zniszczyć rozwijające się po zalaniu...
~Julia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2015

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Rzetelna firma. Tapicerka po czyszczeniu wygląda bardzo ładnie. Cena...
~Marcelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 listopada 2014

Maciej - opinia wątek zamknięty Rzetelna firma. Kanapa została skutecznie wyprana i w przystępnej cenie. Tak...
~Maciej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2014

POLECAM :) wątek zamknięty praca wykonana wedlug moich oczekiwań w ustalonym czasie i w atrakcyjnej...
~Dominika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry