Widok

Studium Psychologii

Polecam szkołe wszystim niezdecydowanym, bardzo ciekawe wykłady i przedmioty oraz bezstresowy system nauczania. Wiele przedmiotów z tej szkoły powinno być wprowadzone jako obowiązkowe w szkołach średnich. Zastanawiam sie dlaczego nie można (na tą chwile) zrobić licencjatu, myślę jednak, że jest to kwestia czasu, pozdrowienia dla dyrektora
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 5
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
BYŁAM rzekomo słuchaczką tej szkoły, ale tak naprawdę każdy jest tam normalnym uczniem, tzn. musisz opowiadać o swoim życiu, otwierać się przy zupełnie obcych ludziach co niby ma Ci pomóc, na siłę próbują wcisnąć Ci że masz w sobie problem aby go 'przepracować'. Poza tym nie ma normalnych zajęć z psychologii czy psychoterapii! Zero psychologii klinicznej co jest potrzebne w zdiagnozowaniu pacjenta! Zajęcia z jakiegoś szamaństwa czyli. wizualizacja- siedzisz na podłodze i mówisz OMMMMMMM! Następnie tarot. Numerologia itd! Ta szkoła może i jest dobra dla kogoś kto faktycznie ma ze sobą problem i chce sobie pomóc, zrobić sobie terapię. Ale nie aby pomagać innym bo nie ma się odpowiedniej wiedzy, a z 'papierem' z tej szkoły ewentualnie można prowadzić program na kasmica.pl lub EZO.! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry