Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jest ok wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony, poziom kształcenia bardzo wysoki. Wiele można sie...
~tom
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lipca 2019

Damian Kowalski - opinia wątek zamknięty Świetne zajęcia i wykładowcy. Polecam naukę w tym instytucie zwłaszcza ze...
~Damian Kowalski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lipca 2019

Polecam :) wątek zamknięty Uczestnictwo w zajęciach tej Szkoły spowodowało, że jestem dzisiaj innym...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lipca 2019

Łukasz - opinia wątek zamknięty Odsiedziałem swoje zarówno na politechnice gdańskiej, jak i uniwersytecie...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lipca 2019

zwyczajne szamaństwo. wątek zamknięty BYŁAM rzekomo słuchaczką tej szkoły, ale tak naprawdę każdy jest tam...
~kaja26
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Jak dla mnie super wątek zamknięty Nauka jest inna niż gdzie indziej. Nie trzeba zakuwać na pałe, jesli chodzisz...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

Super szkoła wątek zamknięty Rozpoczęłam naukę tej szkole w Październiku 2013, za mna prawie cały rok...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 maja 2014

Studium Psychologii wątek zamknięty Polecam szkołe wszystim niezdecydowanym, bardzo ciekawe wykłady i przedmioty...
~absolwent
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2007

Beata - opinia wątek zamknięty Każdy Ma Prawo Do Wyrażenia Własnej Opini :) Pozdrawiam.
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2013

Świetna szkoła wątek zamknięty Jestem szczęśliwy że spotkałem tę szkołę na swojej drodze i że udało mi się...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lutego 2013

Brygida pomyliła szkoły !!!!!! wątek zamknięty Aż mi sie wierzyć nie chce co tu czytam!!!!! Brygida? Czemu dałaś tyle 5...
~Dana
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2012

hm... wątek zamknięty ...jestem zdziwiona negatywna ocena jednej z internautek.ja mam zupelnie inne...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

Ta szkola to poczatek pozytywnaj przyszlosci wątek zamknięty Zawsze znajdzie sie ktos kto sobie chce ponarzekac. W przypadku tej placowki...
~EllJa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

UWAGA NARUSZAJA PRAWO !!!! wątek zamknięty Placowka odmowila odpowiedzi na pytania dotyczace ZAKRESU EGZAMINU WSTEPNEGO...
~BRYGIDA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

Doradzcie! wątek zamknięty Ludki kochane,we wrzesniu planuje przystapic do tej oto wlasnie szkoly.Mam...
~Natalia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 lutego 2008

Studiuje i warto wątek zamknięty Ta szkoła jest naprawde warta poświęcenia swoich pieniędzy. Wiedza jaką się...
~czarnula23
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2007

Szkoła jedyna taka na pomorzu wątek zamknięty Ta szkoła to nietylko wiedza. Przedewszystkim nauczyć się można co w życiu...
~jtomek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 maja 2007

ZDOBYWAJĄC WIEDZĘ W TEJ SZKOLE,-POKOCHASZ SIEBIE,-POKOCHASZ LUDZI,-POKOCHASZ ŻYCIE wątek zamknięty SPOTKAŁO MNIE PRAWDZIWE SZCZĘŚCIE, ŻE TRAFIŁAM DO TEJ SZKOŁY. WSPANIAŁA...
~MIRA
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2007

Ubustwiam tę szkołę wątek zamknięty Jestem 50 latką, która przyszła do szkoły by zrozumieć siebie i innych....
~Rena Krasowska
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2007

ja_godka - opinia wątek zamknięty Mozna poznać naprwade fajnych ludzi. Miła atmosfera, wykładowcy też są super:)
~ja_godka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

22

wątków

do góry