Widok

Stulejka- gdzie dolekarza w Gdańsku

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny jakiego lekarza poradzicie w tym temacie? syna ma już prawie 9 lat. dostawał maści, nakazano " ćwiczyć" w kąpieli itp ale widzimy, że bez zabiegu się nie obędzie. chłopak jest już duży i bardzo się boi i dlatego zależy mi na fajnym lekarzu z podejściem do dziecka.
Będę wdzięczna za namiary!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przychodnia walowa, dr watrobska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam,tylko dr watrobska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam, że zadam może takie głupie pytanie ;) ale czemu do chirurga a nie do urologa z czymś takim chodzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo chirurg sie tym zajmuje a nie urolog ;-)

dzięki dziewczyny! już szukam namiaru i działam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja siostra chodziła po lekarzach.Jak była na Aksamitnej to lekarka na siłę pociągnęła napletek na dół i to była cały zabieg bardzo bolesny i nieskuteczny.Poszli więc do szpitala wojewódzkiego i tam ich synek dostal głupiego jasia i zrobili zabieg ze skalpelem.Szybko,bezboleśnie i skutecznie.
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaki jest koszt zabiegu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezeli chcesz prywatnie to patrz klinki chirurgi plastycznej zalezy gdzie i czy znieczulenie bez znieczulenia kwota zaczyna sie od ok 500zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a przyjmuje na NFZ?

Szukam lekarza w Gdańsku na NFZ "od stulejek", który nie koniecznie od razu będzie ciąć ale spróbuje też przepisać maść... znajdzie się taki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o kontakt z lekarzem z NFZ Chodzi mi o zabieg stulejki .Mam 56lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Ośrodek leczenia alkoholizmu (9 odpowiedzi)

Zan ktoś dobry ,sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu? Mam ogromny problem w rodzinie i...

Adwokat- rozwód- podział majatku (59 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (28 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...

do góry