Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
M - opinia Profesjonalizm na najwyższym poziomie! Polecam
~M
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 30 czerwca 2023

Michał - opinia Polecam, super przedszkole! Świetna kadra z pasją, która potrafi u dziecka...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 23 czerwca 2023

Gosia - opinia Cudowne miejsce, domowa atmosfera. Dziecko zaodoptowalonsienodrazu. Bardzo...
~Gosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 kwietnia 2022

B - opinia wątek zamknięty Od kilku lat moje dzieci są wychowankami tego przedszkola, przed nami jeszcze...
~B
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 września 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Cudowne miejsce! Pełne zaangażowania i empatii panie sprawiają, że dzieci nie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 września 2020

Szczerze polecam, świetne przedszkole " Stumilowy Las" !!! -:) wątek zamknięty Jestem mamą trzylatka. Szukałam długo fajnego przedszkola, które spełniało by...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 grudnia 2015

moja córka Lenka jest bardzo zadowolona wątek zamknięty Moja 3-letnia córka jest bardzo zadowolona, wraca do domu i śpiewa wierszyki,...
~mama Lenki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 listopada 2013

Na prawdę wspaniałe przedszkole!!! wątek zamknięty Jestem mamą 2 chłopaków, młodszy właśnie zakończył przedszkolną edukację, ale...
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

POLECAM wątek zamknięty Dodatkowym atutem jest wspanialy ogrod ktory miesci sie na tylach...
~RAFAŁ
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

Bardzo polecam wątek zamknięty Córka uczęszcza do Stumilowego Lasu od dwóch lat. Przez cały ten czas nie...
~MSmama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 września 2012

Polecam! wątek zamknięty Córka chodzi od pół roku i gorąco polecam! Dobra opieka, miłe Panie,...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 września 2012

zdecydowanie polecam!!!! wątek zamknięty chyba od listopada?,zresztą to nieistotne od kiedy dokładnie,zmiana Pani...
~J.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

JAK NAJBARDZIEJ POLECAM :) wątek zamknięty Jestesmy razem z mężem bardzo zadowoleni z wyboru przedszkola. Stumilowy Las...
~mama 3-latka
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 grudnia 2008

Zadowolona mama...:) wątek zamknięty Brak zastrzeżeń. Cieszę się, że moje dziecko uczęszcza do tak fajnego...
~mam
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

14

wątków

do góry