Widok

Stworku!

dziekuje. cos glemboko te okienko. nie widac bylo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pensjonat Wanda

Jadę do Sopotu do Wandy, jakie ma notowania ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcesz zagrać w moją grę, wejdź

Wejdżcie na strone z wypasioną gra: http://www2.TheCrims.com/?rid=976259
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no

siemka nie wiem wsumie narazie o co tu hodzi ale tez sie wpisuje bo fajnie haha pozdrawiam znajomyh zeby glupio nie bylo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

słonko

idźcie ludzie na spacer, słońce w końcu wyszło :) Zazdroszczę wam takiej możliwości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba nie...

to tylko letni letarg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

HP zamarł?

widzę że hyde park troszkę zamiera? szkoda trochę...
pozdrowienia dla wszystkich!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Turcja-wakacje

Jeżeli ktos chce kupic 1 lub 2 miejsca na wyjazd do Turcji Alanya - 2 tyg od 17 do 31.08 z posilkami (wylot z Gdanska przylot do Warszawy) za cene ponizej 1900 zl od osoby - cena do negocjacji- dzwoncie: 501 760 530. To nie jest sciema tylko wypadek losowy!!!! Czekam na kontak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PaPa

Pozdrawiam Was wszystkie Stworki i Zegnam do nastepnego. PaPa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sopocianin

I´d love to tell you about my second home but that abdul dude might be watching too.
hope he gets blown to pieces in his filthy bomb shed !
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sopocianin

stary, pozdrowienia dla St Louis ! moje serce bije dla Sopot i dla Windy City !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

abdul

w takim razie tobie tez, no nie ??? no to sie tak nie ciesz.
hihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

***

...zostało wam 5 dni życia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jolka moze byc

tylko nie stara ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

CB

alez milionerzy plywaja tylko na swoich!
potrzebuja mnie tylko bo umiem sterowac bez bujania lodka i widze wszystkie pletwy waleni.

znam dylematy. ale przeciw 470ce mowi wlasnie fakt ze bryka bez zaloganta.
osobiscie wole bombiaste jolki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzień dobry...zastałem jolkę?

ale jaki milioner będzie chciał popływać na jolancie?

a ja nie mogę się zdecydować między 470 (taki był pierwotny pomysł), a okejem, który, jakby nie patrzeć, daje całkowitą niezależność.poziom wrażeń jest właściwie podobny, ale plusem 70-tki jest moja ulubiona zabawka (wiadomo, trapez), pod warunkiem, że ktoś mnie oderwie granatem od steru (lubię rządzić).
ech, dylematy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jolka

5.80x190x90x17m2x380kg
dopuki tu siedze to i moge na takim gerecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a

ja szukam lajby. jutro ide obejrzec taka tam stara jolke epoksie z V jak stealthbomber a kiel z bomba podciagany. 6m cos
browar nie neci bo za zimno. kawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znów roferek...

Wy tu sobie żeglujecie a ja znowu wsiadłem na rower. Nic na to nie poradzę, że wszystkich moich znajomych wywiewa na obrzeża miasta i ich odiwedziny to specjalna wyprawa. Ostatnia wycieczka rowerkiem Oliva->Niedźwiednik->Morena->Jasień (przez poligon). A wieczorkiem wiadomo....browaressssssssssss...hie, hie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

to chyba jakaś plaga...
na wiosnę w dolinie radości
(nazwa coraz mniej adekwatna)
ścięto "moje" drzewo.

zdrowe było
i wcale nie rosło na środku drogi,
lecz w głębii lasu.
wpisała się w nie pewna historia.
miło było przy nim usiąść,
wyciągnąć spomiędzy korzeni zimne piwko
i pozwolić myślom swobodnie dryfować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A no tak Perzu...

Nic do siebie Perzu, po prostu miałem zły dzień i poszło w powietrze....a jedną z kropel która przepełniłą czarę był fakt, iż w Dolinie Radości ścięto jedno z ważniejszych dla mnie drzew....

PS: Bardzo lubię dogi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (250 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry