Widok

Stwórz ze mną drużynę baseball/softballa dla kobiet !!!!!!!!

Społeczność Temat dostępny też na forum:
Stwórz ze mną drużynę baseball/softballa dla kobiet !!!!!!!!
Zbieram chętne dziewczyny do wspólnej gry w Softball - lżejszej odmiany Baseball'a.
W tym momencie funkcjonuje zaledwie kilka drużyn w Polsce, na Pomorzu byłaby to pierwsza taka drużyna.

Nasza drużyna wymaga stworzenia od podstaw, gdyz żadna z zainteresowanych nie miała wcześniej styczności z Baseballem,ani Softballem.

Bardzo proszę o kontakt wszystkich zainteresowanych!

Jeśli masz jakieś pytania, również chętnie porozmawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do ilu lat można sie zgłaszać ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jeszcze nad tym pracujesz? Ja znam podstawowe zasady gry ... Mieszkałam w USA 24 lata a baseball to moj ukochany sport...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Jestem chętna jeśli coś wyszło z grupy :) szalastkatarzyna@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nadal aktualne?

dodota87@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, dziewczyny
Nazywam się Robert Hoffman i jestem pełnomocnikiem Polskiego Związku Baseballu i Softballu ds. nowych klubów i inicjatyw.
Jeśli, któraś z Was jest na poważnie zainteresowana tworzeniem inicjatywy, to zgłoście się do mnie. Jestem w stanie pomóc w organizacji przedsięwzięcia i znalezieniu chętnych osób do gry. Mój mail to hoffman.rawa@gmail.com
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, ponawiam pytanie. Do ile lat można się zgłaszać? mój mail: m.wisniewska2727@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy temat aktualny? jeśli ktoś by coś wiedział, to proszę o info na htheory@o2.pl ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy temat jest nadal aktualny? Jeśli tak, to też byłabym bardzo zainteresowana :)
kjzbyt2@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Znacie jakieś peptydy, które można stosować ? (3 odpowiedzi)

Znacie jakieś peptydy, które można stosować ?

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

Hulajnoga elektryczna co polecacie? (8 odpowiedzi)

Jaką hulajnogę elektryczną polecilibyście? Na co zwracać uwagę? Może jakieś konkretne modele? Na...

do góry